موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/47360 :کد

0

حضور مردم در ۲۲بهمن و انتخابات انقلاب را بیمه می‌کند

  چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : ۱۵۹   
 تحلیل ایران -حضور مردم در ۲۲بهمن و انتخابات انقلاب را بیمه می‌کند

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مردم باید در عرصه ۲۲ بهمن و انتخابات حضوری گسترده داشته باشند چراکه این حضور انقلاب را بیمه می‌کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مردم باید در عرصه ۲۲ بهمن و انتخابات حضوری گسترده داشته باشند چراکه این حضور انقلاب را بیمه می‌کند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، سرلشکر محمدعلی جعفری صبح امروز در دیدار با خانواده شهید محمدرضا فخیمی شهید مدافع حرم، با بیان اینکه نسل جدید انقلاب، رویش‌های فراوانی داشته است، اظهار داشت: رویش‌های جوانان در انقلاب اسلامی، بیش از ریزش‌ها بوده که نمونه آن را در شهدای مدافع حرم و تقاضای فراوان جوانان برای حضور در خط مقدم دفاع از حریم ولایت شاهدیم.

 

وی با بیان اینکه نیروهای فدایی اسلام و انقلاب در کشور فراوان هستند، تاکید کرد: خیلی از این نیروها جایشان را باز می‌کنند و به شهادت می‌رسند و خیلی از این جوانان هم گمنام باقی می‌مانند که دوست دارند برای دفاع از انقلاب حضور یافته و به شهادت برسند.

 

سرلشکر جعفری با بیان اینکه خانواده شهدا سبب تقویت اسلام هستند، افزود: یاری دین خدا وابسته به روحیات و اعتقادات خوب خانواده شهدا است و باید این روحیات را به جامعه منتقل شود.

 

وی با اشاره به اینکه بسیاری از جوانان ما در گذشته احساس تکلیف کردند و در راه دفاع از اسلام و انقلاب در دفاع‌مقدس به شهادت رسیدند، تصریح کرد: شهدای مدافع حرم در آن‌سوی مرزها از اسلام دفاع می‌کنند که این نشان از بصیرت بالای مدافعان حرم است.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران در ادامه با تاکید براینکه آذربایجان در تاریخ در خطِ مقدم دفاع از اسلام بوده است، تصریح کرد: آذربایجان نیز جوانانی در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) هدیه کرده که باید قدردان بود، بنابراین باید از برکات شهدای مدافع حرم، بهره‌مند شده و در راستای عمل به وصیت آن‌ها تلاش کنیم.

 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در زمینه اهمیت اقدامات شهدای مدافع حرم و ارزشمند‌بودن حضور و شهادت آن‌ها در خط مقدم جبهه مقاومت ابراز داشت: شهدای مدافع حرم امتیازاتی دارند که غریب شهیدشدن، دفاع از حریم ولایت و اهل بیت (ع) و اینکه اگر نمی‌جنگیدند، امروز در مرزهای کشور باید می‌جنگیدیم، ویژگی‌های برجسته‌ای است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

سرلشکر جعفری خاطرنشان کرد: حضور مدافعان حرم در سوریه و عراق به امنیت ایران نیز کمک می‌کند، چراکه اگر دشمنان بتوانند، در مرزهای ایران حضور یافته و مشکل آفرینی می‌کنند.

 

وی با اشاره به اینکه امروزه امنیت و اقتدار ایران اسلامی را مدیون همه شهدای اول انقلاب تا شهدای مدافع حرم هستیم، تاکید کرد: تهدیدات امروز، شرایط خاصی به خود گرفته که باید در این راستا آرایش جدیدی گرفت و امنیتِ تداوم حرکت اسلام را تأمین کنیم.

 

فرمانده کل سپاه پاسداران در بخش دیگری از سخنانش بر حضور پرشور مردم ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن تاکید کرد و گفت: باید پیرو راه شهدا بوده و از اقداماتی که شهدا را ناراحت و دل نگران می‌کند، پرهیز کنیم؛ دل نگرانی شهدا در همه عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی وغیره بوده که باید این دل‌نگرانی‌ها را برطرف کرده و ایران را به‌عنوان الگو در جهان معرفی کنیم.

 

سرلشکر جعفری به موقعیت حساس دوران فعلی کشور و انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و گفت: باید در عرصه انتخابات ابتدا حضور گسترده‌ای داشته باشیم و در مرحله دوم، درست انتخاب کنیم.

 

فرمانده‌کل سپاه پاسداران با تاکید براینکه این حضور انقلاب را بیمه می‌کند، تصریح کرد: این انقلاب باید تا ظهور امام زمان(عج) ادامه یابد و ما نیز عوامل مورد نیاز این تداوم را باید تأمین کنیم.

 

وی با بیان اینکه در کشور مشکلاتی هم داریم ولی باید با تأسی از شهدا این مشکلات را حل کنیم، ابراز داشت: حضور مردم در صحنه، این انقلاب و نظام را در برابر دشمنان بیمه می‌کند.

 

سرلشکر جعفری همچنین با اشاره به اینکه رزمندگان آذربایجان، صداقت و اخلاص بالایی در دوران دفاع مقدس داشته و دارند، تصریح کرد: غیرت و شجاعت مردم آذربایجان که در لشکر عاشورا تبلور می‌یافت، همیشه پشت دشمن را می‌لرزاند و این اقتدار و صلابت هنوز هم در مردم آذربایجان وجود دارد.

 

به گزارش تسنیم، در این دیدار حاج رسول فخیمی، پدر شهید محمدرضا فخیمی نیز با تاکید براینکه اگر مقام معظم رهبری فرمان دهند، خودم و همه فرزندانم را فدای اسلام و ولایت فقیه می‌کنم، گفت: جان و مال ما، همه فدای رهبری است و دعا می‌کنیم که خداوند از عمر ما بکاهد و به عمر رهبری بیافزاید.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :