موضوعات ‌مرتبط: سیاسی خبرگان رهبری

a/47374 :کد

0

جریان‌های زاویه‌دار با رهبری نباید وارد مجلس شوند

  چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۵۴
تعداد بازدید : ۲۵۷   
 تحلیل ایران -جریان‌های زاویه‌دار با رهبری نباید وارد مجلس شوند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید کاری کرد که این جریان‌های زاویه دار با رهبری وارد مجلس نشوند چون در غیر این صورت ماجرایی همچون وثوق الدوله رخ خواهد داد .

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: باید کاری کرد که این جریان‌های زاویه دار با رهبری وارد مجلس نشوند چون در غیر این صورت ماجرایی همچون وثوق الدوله رخ خواهد داد .

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله علم الهدی، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در دیدار با فرزندان سرداران شهید خراسانی که در محل دفتر امام جمعه برگزار شد، اظهار داشت: حضور شما در عرصه‌های گوناگون چراغ راه شهدا را روشن می‌کند و باید گفت مصداق این جمله که شهیدان زنده هستند فرزندان آنها هستند، همواره باید توجه داشته باشید که اخلاص پدران شهید شما در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل باید سرمایه شما در اقدامات و کارهایتان باشد.

 

وی با تاکید بر لزوم جلوگیری از خطر انحراف در خانواده‌های شهدا، بیان کرد: امروز یکی از مشکلاتی که وجود دارد این است که برخی از خانواده‌های شهدا در سلسله حرکت‌های برخی جریان‌های سیاسی قرار گرفته اند لذا وقیح ترین کار ممکن این است که جریان‌های سیاسی خاص با خون شهدا و لگد کردن آن بالا بیایند و از این طریق به فعالیت بپردازند.

 

آیت الله علم الهدی تاکید کرد: باید گفت شما فرزندان شهدا بر روی خون شهید خود ایستاده‌اید لذا با به جا آوردن اقدامات سازنده خود در عرصه‌هایی همچون فرهنگ و سیاست سبب زنده شدن یاد و خاطره شهید خود خواهید شد.

 

خطیب جمعه مشهد خاطرنشان کرد: یکی از مواردی که باید مورد توجه شما قرار بگیرد این است که استقلال خود را حفظ کنید و به هیچ جریان سیاسی وابسته نشوید طوری که پدران شما برای خداوند رفتند و لذا اخلاصتان نباید صدمه ببیند.

 

وی تصریح کرد: باید گفت شهدای ما شهدای تامین زندگی افراد نبودند چراکه آنها هدفشان قربانی شدن در راه دین خدا بود لذا شهدا ظرفیت‌های بالایی داشتند طوری که هر کدام از آنها بر حسب توانشان به گونه‌ای بزرگ بودند که هیچ ژنرالی در دنیا به پای آنها نمی‌رسید لذا شهدا تابلوی انقلاب اسلامی هستند.

 

آیت الله علم الهدی با اشاره به خطر نفود دشمن در عرصه انتخابات پیش روی کشور، تاکید کرد: مشکلی که هم اکنون وجود دارد این است که در انتخابات‌های قبل دغدغه این را داشتیم که چه کسی را به مجلس بفرستیم اما هم اکنون می‌گوییم که چه کسانی به مجلس نروند؟ باید گفت اگر عده‌ای که زاویه با رهبری دارند وارد مجلس بشوند آن گاه آمریکا، اسرائیل و انگلیس آنها را به استخدام خود درآورد لذا در فتنه 88 هم دشمن چنین تجربه ای داشته است.

 

خطیب جمعه مشهد در ادامه با اشاره به اینکه رهبر انقلاب خطر نفوذ را بر حسب همین مباحث اعلام کردند،عنوان کرد: باید کاری کرد که این جریان‌های زاویه دار با رهبری وارد مجلس نشوند چون در غیر این صورت ماجرایی همچون وثوق الدوله رخ خواهد داد لذا افرادی که در خط خود هستند را باید توسعه دهید و نجات خانواده شهدا باید در برنامه های شما باشد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :