موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/47400 :کد

0

دیدار کاندیداهای اصولگرایان تهران با آیت‌الله موحدی کرمانی

  چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۲۳
تعداد بازدید : ۲۳۹   
 تحلیل ایران -دیدار کاندیداهای اصولگرایان تهران با آیت‌الله موحدی کرمانی

کاندیداهایی که در فهرست ائتلاف اصولگرایان در تهران حضور دارند با آیت‌الله موحدی کرمانی دیدار کردند.

کاندیداهایی که در فهرست ائتلاف اصولگرایان در تهران حضور دارند با آیت‌الله موحدی کرمانی دیدار کردند.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله محمدعلی موحدی کرمانی رئیس شورای ائتلاف اصولگرایان در این دیدار گفت: کمر همت ببندید که کارهایتان برای خدا و خدمت به دین باشد و مسائل مادی نیز جنبی و هدفی نباشد.

 

وی با بیان اینکه اگر اصولگرایان در مجلس رای بیاورند انشاءالله اینها می‌توانند با هم باشند و تصمیم‌گیری واحدی داشته باشد، گفت: با وحدت می‌توان مطمئنا فکر و مشورت کرد و اگر این اتفاق بیفتد توفیق بزرگی است.

 

آیت‌الله موحدی کرمانی تصریح کرد: امیدوارم اعضای ائتلاف اصولگرایان در دور اول انتخابات وارد مجلس شوند و در مرحله دوم پس از ورود به مجلس مراقب باشند که وظیفه چیست و به آن عمل کنند و بر روی طرح‌ها و لوایح واقعا کار شود.

 

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با بیان اینکه همفکری‌ها ادامه خواهد داشت گفت: پس از انتخابات نیز اعضای ائتلاف را دعوت می‌کنیم تا در مسائل کشور و نظام که مقام معظم رهبری آنها را تبیین می‌کند کار کنیم و برنامه‌ریزی داشته باشیم تا این برنامه‌ها به صورت گسترده در نظام متجلی شود.

 

غلامعلی حداد عادل سخنگوی ائتلاف اصولگرایان نیز در این جلسه ضمن تشکر از حمایت‌های آیت‌الله موحدی کرمانی در حمایت از ائتلاف اصولگرایان، گفت: اعضای شورای ائتلاف اصولگریان در سه ماه اخیر بیش از یک‌صد جلسه برگزار کرد تا به لیستی 30 نفره برسد.

 

وی ادامه داد: شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با جلساتی که برگزار کرد کار سنگینی را انجام داد.

 

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان تصریح کرد: رقبای ما به اختلاف اصولگرایان دل‌بسته بودند، اما با عنایت خداوند وحدت حاصل شد.

 

حداد عادل، با بیان اینکه پس از نهایی شدن لیست برای انتخابات پیش‌رو باید وحدت اصولگرایان بیشتر شود، گفت: وحدت در انتخابات شرط لازم است و حال که قدم اول در انتخابات با شکل‌گیری وحدت برداشته شده و باتوجه به شرایط فعلی جامعه باید در گام دوم اعضای لیست اصولگرایان با وحدت بیشتر پای به انتخابات بگذارند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :