موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/47525 :کد

0

دشمنان به‌دنبال تغییر سرنوشت نظام با کمترین هزینه هستند

  دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۰:۱۲
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -دشمنان به‌دنبال تغییر سرنوشت نظام با کمترین هزینه هستند

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: دشمنان می‌خواهند سرنوشت نظام را با کمترین هزینه تغییر دهند.

 

 

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه گفت: دشمنان می‌خواهند سرنوشت نظام را با کمترین هزینه تغییر دهند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار محمدحسین سپهر امشب در نشست بصیرتی که در اردوگاه هفتم تیر ا شهرستان رامسر برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یک پدیده تحول‌آفرین است که در پایان قرن بیستم شکل گرفت و پیروز شد، این انقلاب جهان را تحت تاثیر خود قرار داده و آن را از دو قطبی بودن جدا کرد.

 

وی با بیان اینکه کشورهای ابرقدرت باور نمی‌کردند که انقلاب اسلامی تداوم داشته باشد، افزود: آنها در هر مقطع زمانی، تدابیری را علیه ما می‌اندیشیدند و در سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی از هیچ توطئه‌ای دریغ نداشته و تمام تلاش خود را اعمال کردند که اسلام و انقلاب تسلیم شود و تمدن انقلاب اسلامی را سرنگون کنند.

 

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه با اعلام اینکه انواع توطئه‌ها متاثر از فرهنگ و اقتصاد بر ملت ما تحمیل شد و مردم با تمسک بر امامت و شریعت، امت را حفظ کردند، خاطرنشان کرد: امروز استکبار دو هدف دارد، یکی بی‌ثباتی انقلاب و نظام و دوم نفوذ یعنی دو قطبی‌سازی و نافرمانی مدنی و ایجاد اختلاف و شکاف بین مردم که همین‌ها سبب شد تا خیلی از دولت‌ها سقوط کنند.

 

سپهر با اشاره به انتخابات مجلس و خبرگان رهبری، گفت: امروز برای نخستین‎بار استکبار مردم را به شرکت در انتخابات تشویق می‌کند تا همه به‌دنبال سهم‌خواهی در ارکان نظام باشند.

 

وی با بیان اینکه دشمن می‌خواهد معاندان و ضدانقلاب‌ها در مجلس شورای اسلامی و خبرگان راه یابند که سرنوشت نظام با کمترین هزینه تغییر کند، تصریح کرد: نفوذ برای تغییر باورها و رفتار مردم و مسئولان و استحاله ماهیت اسلامی و نظام است، نفوذ یعنی پوشش ما خارجی شده و به‎جای کالاهای ایرانی، از محصولات خارجی استفاده شود.

 

معاون هماهنگ‌کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه درباره ویژگی نماینده اصلح، اظهار کرد: نماینده باید ولایت‌مدار و از فتنه‌گران مبرا باشد، از نظر سیاسی در جرگه فتنه‌گران نباشد و در خطبه‌ها و سخنرانی‌های خود دفاع از ولایت و دوری از فتنه‌گران را مطرح کرده باشد.

 

سپهر در پایان گفت: داشتن ماهیت دینی و انقلابی حضور در صحنه‌های ایثارگری و رفتار انقلابی همچنین تمکین به قانون، تخصص و صاحب‌نظری از دیگر ویژگی‎های نماینده اصلح است.

 

منبع:خبرگزاری فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :