موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/47627 :کد

0

تمام اصولگرایان حول یک محور متحد باشند

  دوشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۶:۱۰
تعداد بازدید : ۱۹۷   
 تحلیل ایران -تمام اصولگرایان حول یک محور متحد باشند

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه اصولگرایان باید حول یک محور باشند؛ اتحاد و وحدت رمز موفقیت است.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: همه اصولگرایان باید حول یک محور باشند؛ اتحاد و وحدت رمز موفقیت است.

 

به گزارش تحلیل ایران، علی‌اکبر ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم آیین رونمایی مجموعه تاریخ کهن و معاصر ایران و دانشنامه فرهنگ تمدن اسلامی که صبح امروز در حوزه هنری برگزار شد، در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم، مبنی بر اینکه ارزیابی شما از وحدت اصولگرایان چیست، اظهار داشت: وحدت اصولگرایان در آستانه انتخابات خوب است و همه باید حول یک محور قرار گیرند.

 

وی ادامه داد: به نظر می‌رسد اتحاد و وحدت رمز موفقیت است و باید از تفرقه جلوگیری کنیم.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: همه دنیا نگاه می‌کنند که ببینند در ایران چه خبر است؛ برای اینکه ایران پیشتاز کشورهای جهان سوم در جهان اسلام است و در حقیقت هسته مرکزی یک قطب جدید در حال رشد است.

 

ولایتی گفت: هر تحولی در ایران مورد توجه دنیای معاصر ماست از جمله انتخابات. البته هر دو انتخابات تعیین‌کننده است و همه منتظرند ببینند که چه اتفاقاتی در انتخابات می‌افتد.

 

وی با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن یادآور شد: راهپیمایی 22 بهمن نشان داد که مردم با گرایشات مختلف سیاسی به حفظ انقلاب معتقد هستند و مردم با حضور در پای صندوق‌های رای می‌توانند بالاترین نمایش را از حضور اکثریتی نشان دهند و هر کسی که شورای نگهبان تایید کرده، اگر انتخاب شود، مورد تایید ماست.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :