موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/47756 :کد

0

ائتلاف بزرگ اصولگرایان بار بزرگی از مشکلات مردم برمی‌دارد

  ﺳﻪشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۱:۵۲
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -ائتلاف بزرگ اصولگرایان بار بزرگی از مشکلات مردم برمی‌دارد

دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: ائتلاف بزرگ اصولگرایان در سراسر کشور قطعا می‌تواند بار بزرگی از مشکلات مردم بردارد.

 

دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی گفت: ائتلاف بزرگ اصولگرایان در سراسر کشور قطعا می‌تواند بار بزرگی از مشکلات مردم بردارد.


به گزارش تحلیل ایران ؛عبدالحسین روح الامینی دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم،  با اشاره به ضرورت حفظ وحدت و همدلی اصولگرایان در انتخابات مجلس اظهار داشت:  موضوع  ضروری و واجب امروز کمک به تقویت جبهه اصولگرایان در سراسر کشور است.


 وی تاکید کرد: تمام دغدغه من به عنوان دبیرکل حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی و اعضای ارشد حزب، تقویت جریان اصولگرایی و اصولگرایان است که به تقویت و تأمین منافع بیشتر مردم جامعه  منجر خواهد شد.


روح الامینی با ابراز اینکه وظیفه همه نیروهای جریان اصولگرا حفظ وحدت است، خاطرنشان کرد: ما پیش از این قصد داشتیم بصورت مستقل در انتخابات حضور پیدا کنیم اما در شرایط فعلی نمی‌توانیم نسبت به شرایط امروزمان بی تفاوت باشیم چرا که امروز اصولگرایان برای حفظ منافع مردم تصمیم به اجماع گرفتند و ائتلاف بزرگ اصولگرایان هم در سراسر کشور قطعا می‌تواند بار بزرگی از مشکلات مردم بردارد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :