موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/47831 :کد

0

ایران اکنون می‌تواند سال‌ها مقابل ناتو مقاومت کند

  ﺳﻪشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۵:۵۳
تعداد بازدید : ۱۶۷   
 تحلیل ایران -ایران اکنون می‌تواند سال‌ها مقابل ناتو مقاومت کند

یک نامزد انتخابات خبرگان رهبری معتقد است کشور ایران اکنون قدرتی دارد که سال‌ها مقابل ناتو مقاومت کند.

یک نامزد انتخابات خبرگان رهبری معتقد است کشور ایران اکنون قدرتی دارد که سال‌ها مقابل ناتو مقاومت کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، غلامرضا مصباحی مقدم در برنامه تبلیغاتی خود که از صداوسیما پخش شد با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: در جهان هیچ کشوری به استقلال سیاسی ایران پیدا نمی‌کند، کشوری که پیش از انقلاب اداره آن تحت تأثیر اراده بیگانگان بود.

 

وی ادامه داد: این ملت مبدأ و منشأ شکل نظام جمهوری اسلامی و برپایی این نظام مقدس بوده و اصل این نظام با رأی و نظر مردم شکل گرفت و مردم ما به جمهوری اسلامی و قانون اساسی آری گفتند و اکنون نظامی تماماً مردم‌سالارانه و الهی و مردمی داریم.

 

این عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: در ولایت فقیه آرای مردم تأثیرگذار است چون با رأی مردم، خبرگان رهبری انتخاب شده و آنها ولی فقیه را مشخص می‌کنند پس این نظام متکی به آرای ملت است.

 

مصباحی مقدم همچنین اظهار کرد: با حمایت ملت این رهبری زیر سایه امام زمان (عج) توانسته به خوبی کشور را در شرایط مختلف سخت و بحرانی مدیریت کند و مسائل اساسی با این رهبری پشت سر گذاشته شده است و مردم اکنون قدرت و عزت زیادی در مقابل دشمنان این کشور و نظام دارند و می‌بینیم آمریکا طی 37 سال گذشته پله پله نزول کرده است.

 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: روزی قدرت ما بخشی از قدرت ناتو بود و این قدرت توانایی مقابله با شوروی آن زمان را کمتر از سه روز نداشت اما اکنون قدرتی داریم که می‌توانیم سال ها مقابل ناتو مقاومت کنیم و دیدیم سپاه مقابل تخلف و غفلت دشمن ایستاد و آنها را دستگیر کرد که این حکایت از قدرت وعزت ملت ما در عرصه دفاعی است.

 

مصباحی مقدم یادآور شد: اگر ناوگان آمریکا روزی در کنار کشوری می‌ایستاد ترس مسئولین آن کشور را فرا می‌گرفت اما ما و ملت ما از این موضوع ترسی نداریم.

 

وی افزود: این ولایت فقیه باید تا ظهور حضرت امام زمان (عج) باقی بماند اما اگر خدای نکرده اتفاقی افتاد خبرگان باید باشند و فردی را انتخاب کنند تا راه امام (ره) را پیش ببرد و حق این ملت را دنبال کند.

 

مصباحی مقدم در پایان به معرفی خود در زمینه تحصیلات و مناصب پرداخت و افزود: من پیش از ورود به مجلس برنامه‌هایی همچون اصلاح قانون بانکداری بدون ربا و اصلاح و هدفمندی یارانه‌ها را داشتم که این برنامه‌ها اکنون اجرایی شده است.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :