موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/48018 :کد

0

ائتلاف اصولگرایان الگویی از تحزب حرفه ای

  چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۱:۴۹
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -ائتلاف اصولگرایان الگویی از تحزب حرفه ای

عضو ائتلاف اصولگرایان ائتلاف اصولگرایان را به عنوان الگویی از تحزب حرفه‌ای مطرح کرد.

عضو ائتلاف اصولگرایان ائتلاف اصولگرایان را به عنوان الگویی از تحزب حرفه‌ای مطرح کرد.

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم،حجت‌الله عبدالملکی  اظهار داشت: یکی از شرایط برگزاری انتخابات سالم دادن اطلاعات صحیح به مردم است. اگر مردم اطلاع درستی از سوابق، برنامه‌ها و تغییر مواضع نمایندگان و کاندیداهای انتخابات نداشته باشند انتخاب درستی نیز نخواهند داشت.


وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر دقت در بستن لیست‌ها و مراقبت از حق‌الناس، افزود: این مسئله رعایت حق‌الناس در مورد رسانه‌ها نیز مطرح است به طوری که باید اطلاع‌رسانی به موقع و گسترده داشته باشند و به جای اینکه منتظر باشند مردم به آنها رجوع کنند آنها با دادن اطلاعات درست و به موقع به عمق توده‌های مردم وارد شوند.


عضو ائتلاف اصولگرایان در خصوص لیست 30 نفره ائتلاف اصولگرایان برای کاندیداتوری مجلس شورای اسلامی گفت: در این اقدام حرکت بزرگی صورت گرفته و 7 تشکل سیاسی بزرگ کشور با اجماع لیست 30 نفره‌ای ارائه کرده‌اند که همین اجماعی بودن و عدم سهم‌خواهی جریان‌ها از مشخصات آن است و برای اولین بار الگویی از تحزب حرفه‌ای است.


وی افزود: معیارها برای انتخاب این لیست چکش‌کاری شده و در واقع شورای نگهبان فقهی برای آن نظارت جدی داشته است. لیست 30 نفره از میان 180 نفر انتخاب شده که همگی صلاحیت و شرایط نمایندگی مجلس را دارند و کنار گذاشتن آنها به معنای عدم صلاحیت نیست اما ترکیبی انتخاب شد که حداکثر پیش‌روندگی را در مجلس داشته باشد. در این لیست نمایندگانی از قشر زنان، فرهنگیان، جوانان و سایر اقشار جامع وجود دارد و امیدواریم بتوانند جریان مجلس دهم را در راستای تحقق هرچه بیشتر اهداف انقلاب هدایت کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :