موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/48054 :کد

0

انصراف نامزدهای پیشنهادی موتلفه درتهران به نفع اصولگرایان

  چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۷:۳۷
تعداد بازدید : ۱۳۵   
 تحلیل ایران -انصراف نامزدهای پیشنهادی موتلفه درتهران به نفع اصولگرایان

نامزدهای پیشنهادی حزب موتلفه اسلامی در تهران با صدور اطلاعیه‌ای برای دعوت به وحدت اصولگرایان از ادامه رقابت انصراف دادند.

نامزدهای پیشنهادی حزب موتلفه اسلامی در تهران با صدور اطلاعیه‌ای برای دعوت به وحدت اصولگرایان از ادامه رقابت انصراف دادند.
 
به گزارش تحلیل ایران، نامزدهای پیشنهادی حزب موتلفه اسلامی در تهران با صدور اطلاعیه‌ای برای  دعوت به وحدت اصولگرایان از ادامه رقابت انصراف دادند.
 
بسمه تعالی
 
خدای متعال را حمد می گوئیم که توفیق حضور در فعالیت های انتخاباتی برای مجلس شورای اسلامی دوره دهم را در جبهه اصولگرایان به ما عنایت کرد و علیرغم همه توطئه ها برای تفرقه در این جبهه به یاری خوبان، ائتلاف بزرگ اصولگرایان با محوریت حضرت آیت الله موحدی کرمانی دبیر کل جامعه روحانیت مبارز شکل گرفت.
 
اکنون و پس از قرار گرفتن نام تعدادی از نامزدهای پیشنهادی حزب موتلفه اسلامی  در فهرست نهایی ائتلاف بزرگ اصولگرایان در تهران ،بنابر وظیفه هم صدایی و همراهی با وحدت اصولگرایان، دیگر نامزدهای پیشنهادی از نامزدی نمایندگی مجلس شورای اسلامی دوره دهم در تهران انصراف می دهند و این حزب برای همه خوبان و ائتلاف بزرگ اصولگرایان آرزوی موفقیت دارد.
 
از ملت بزرگ و با بصیرت انتظار داریم با رای یکپارچه به تمامی فهرست ائتلاف بزرگ اصولگرایان در تهران، موجبات شادی خاطر شهدا و امام شهدا و همه مظلومان جهان و جبهه ضد استکبار را فراهم آورند.
 
اسدالله بادامچیان
 
صالح اسکندی
 
مجتبی امانی
 
محمد علی بخشی زاده مقدم
 
علی بیدکی
 
سید مهدی جولایی
 
علی خانی زاده
 
مهدی صولی
 
 نصر عزیزی
 
علی علیرضا نژاد
 
امیرعباس فارسی نژاد
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :