موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/48106 :کد

0

«ناتو» عامل ایجاد و گسترش تروریسم در لیبی

  چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۲:۰۱
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -«ناتو» عامل ایجاد و گسترش تروریسم در لیبی

«احمد قذاف الدم» پسرعموی «معمر القذافی» دیکتاتور سابق لیبی طی سخنانی اعلام کرد که ناتو و غرب موجب پدید آمدن و گسترش تروریست ها در کشور لیبی شدند.

«احمد قذاف الدم» پسرعموی «معمر القذافی» دیکتاتور سابق لیبی طی سخنانی اعلام کرد که ناتو و غرب موجب پدید آمدن و گسترش تروریست ها در کشور لیبی شدند.


 به گزارش تحلیل ایران به نقل از روسیا الیوم، «احمد قذاف الدم» پسرعموی «معمر القذافی» دیکتاتور سابق لیبی طی سخنانی اظهار داشت: غرب از تروریست هایی که اکنون بر لیبی مسلط هستند، از طریق کشتی های نظامی و تحویل موشک حمایت می کند.

وی که پیشتر در لیبی در سمت های مهم و گوناگونی از جمله به عنوان یک ژنرال در ارتش مشغول به فعالیت بود، در ادامه سخنان خود تصریح کرد: در حال حاضر کشور با دردها، اشک ها، قربانیان و خسارت های مادی بسیاری مواجه است و علت آن نیز حضور «ناتو» در لیبی و انجام برخی اقدامات با هدف تخریب این کشور بوده است.

احمد قداف الدم در ادامه افزود: اگر جنگ های ناتو در این کشور نبود، وضعیت لیبی به این مرحله تاسف بار نمی رسید.

وی عنوان کرد: اکنون لیبی به محلی برای راهزنی، غارت، دزدی و مافیای جهانی مبدل گشته است و کنترل کشور را گروه های تروریستی به دست گرفته اند که آنها را غرب برای تسلط بر لیبی در این کشور به وجود آورده است.

احمد قذاف الدم تاکید کرد: انتقال تروریست ها به لیبی در برابر چشم غربی ها انجام شد؛ تا جایی که خود غربی ها راه های هوایی برای عبور ایمن آنها فراهم کردند و همچنین با کشتی های جنگی و تحویل موشک ها به تروریست ها موجب تقویت آنها شدند.
منبع:مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :