موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/48312 :کد

0

آمار رونالدو بهتر از مجموع MSN

  پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۴:۴۸
تعداد بازدید : ۲۰۸۱۰۸   
 تحلیل ایران -آمار رونالدو بهتر از مجموع MSN

ستاره سرشناس رئال مادرید با گلی که در دیدار برابر رم به ثمر رساند، تعداد گل‌هایش را از مجموع مثلث MSN بیشتر کرد.

ستاره سرشناس رئال مادرید با گلی که در دیدار برابر رم به ثمر رساند، تعداد گل‌هایش را از مجموع مثلث MSN بیشتر کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از یورو اسپورت، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال موفق شد که در دیدار این تیم برابر رم به زیبایی دروازه حریف را با یک شوت سرکش باز کند و گل نخست تیمش را در این دیدار به ثمر برساند تا کهکشانی‌ها پیروز این بازی شوند.

 

رونالدو هرچند در فصل جاری با انتقادات زیادی روبرو شده است اما از نظر آماری در لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوب ظاهر شده است. او با گلی که در دیدار برابر رم به ثمر رساند، تعداد گل هایش را به عدد 12 رساند و جالب اینکه مثلث MSN بارسلونا تنها توانستند 10 گل وارد دروازه حریفان کنند.

 

لوییس سوارس 5 گل، لیونل مسی 3 گل و نیمار دو گل در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا وارد دروازه حریفان کردند و این آمار نشان می دهد که رونالدو به تنهایی بهتر از مثلث آبی اناری ها گل زده است. جالب اینکه این ستاره پرتغالی 57 درصد از گل های رئال را در فصل جاری لیگ قهرمانان وارد دروازه حریفان کرده است.

 

رونالدو همچنین در فصل جاری اروپا، سه پاس گل داده است که از این حیث با نیمار برابر است اما مسی تنها یک پاس گل و سوارس هم دو پاس گل داده‌اند.

 

رونالدو از نظر شوت‌زنی هم بهترین آمار را به نام خود به ثبت رسانده است. او در هر بازی 8.1 شوت به سمت دروازه حریفان زده و نزدیک ترین تعقیب کننده او نیز روبرت لواندوفسکی از بایرن مونیخ است که تنها 4.7 شوت به سمت دروازه حریفان زده است.

 

نکته جالب دیگر اینکه رونالدو در فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا از نظر گل زده در خانه حریفان هم بهترین آمار را به نام خود به ثبت رسانده است. او توانسته 5 گل به ثمر برساند و نزدیک ترین تعقیب کننده به او نیز اولیویه ژیرو از آرسنال است که 4 گل به ثمر رسانده است.

 

ستاره پرتغالی رئال تاکنون توانسته 44 گل در خانه حریفان در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر برساند و از این حیث، بهترین آمار تاریخ این رقابت ها را به نام خود به ثبت رسانده است. بعد از او لیونل مسی با 35، رود فان نیستلروی با 24 و کریم بنزما با 21 گل در رده های دوم تا چهارم جای دارند.

 

رونالدو همچنین با زدن 89 گل، بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا به شمار می آید. این درحالی است که مسی تنها 80 گل در تاریخ حضورش در این رقابت ها به ثمر رسانده است.

 منبع:ایسنا
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :