موضوعات ‌مرتبط: ورزشی مسابقات رزمی

a/48368 :کد

0

قرعه كشي مسابقات جودو گراند پری دوسلدورف انجام شد

  پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۹:۵۳
تعداد بازدید : ۲۲۵   
 تحلیل ایران -قرعه كشي مسابقات جودو گراند پری دوسلدورف انجام شد

تیم دو نفره جودو کشورمان که برای حضور در رقابتهای گراند پری دوسلدورف در آلمان به سر می‌برد از روز شنبه کار خود را در این مسابقات آغاز می کند.

 

تیم دو نفره جودو کشورمان که برای حضور در رقابتهای گراند پری دوسلدورف در آلمان به سر می‌برد از روز شنبه کار خود را در این مسابقات آغاز می کند.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، آئین قرعه کشی این رقابتها عصر روز پنجشنبه برگزار شد و طی آن دو نماینده کشورمان رقبای خود را شناختند. در این دوره از مسابقات ٥٤٨ جودوکار از ٨٤ کشور به مدت سه روز با یکدیگر رقابت خواهند کرد که ۳۵۹ جودوکار در بخش مردان و ۲۱۹ جودوکار در بخش بانوان پیکار خواهند کرد.

 

بر اساس برنامه این رقابتها در روز نخست جودوکاران ۶۰- و ۶۶- کیلوگرم به روی تاتامی می روند که تیم کشورمان نماینده ای ندارد. شنبه در روز دوم این رقابتها جودوکاران دو وزن ۷۳- و ۸۱- کیلوگرم به روی تاتامی خواهند رفت که سعید ملایی در وزن ۸۱- کیلوگرم به عنوان اولین نماینده ایران کار خود را آغاز می کنند.

 

ملایی دور نخست باید با والري دومنيكا از مولداوي پيكار كند. وي در صورت برتري به مصاف برنده كوبا و أمريكا خواهد رفت.

 

همچنین جواد محجوب در وزن ۱۰۰- کیلوگرم یکشنبه در روز پایانی رقابتها به دیدر رقبای خود می رود. وی در نخستین گام باید جودوكاري از انگلستان را پيش رو دارد و در صورت برتري به مصاف درويش رادمادان جودوكار عنوان دار مصر برود.

 

منبع:خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :