موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/48393 :کد

0

نسبت دادن القابی نظیر تندرو به اصولگرایان جفا است

  پنجشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۳:۲۷
تعداد بازدید : ۱۵۷   
 تحلیل ایران -نسبت دادن القابی نظیر تندرو به اصولگرایان جفا است

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گفت:جمعی از وفاداران به انقلاب اسلامی در قالب اصولگرایان به دنبال تحقق اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی هستند و نسبت دادن عنوان تندرو به آنان جفا محسوب می شود.

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان گفت:جمعی از وفاداران به انقلاب اسلامی در قالب اصولگرایان به دنبال تحقق اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی هستند و نسبت دادن عنوان تندرو به آنان جفا محسوب می شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، غلامعلی حداد عادل عصر پنج شنبه در همایش بصیرت افزایی و روشنگری در شهرستان ری که با حضور نامزدهای ائتلاف اصولگرایان برگزار شد، با اشاره به سابقه انقلابی مردم شهرستان ری اظهار داشت:مردم شهرستان ری در عرصه های مختلف همواره پیشتاز و پیشگام بوده اند.

 

سخنگوی ائتلاف اصولگرایان افزود: مردم شهرستان ری در دوران قبل و پس از پیروزی انقلاب اسلامی از جمله جنگ تحمیلی نقش به سزایی را ایفا کردند.

 

وی ادامه داد: دینداری و تدین مردم شهرستان ری از ویژگی های مردم این خطه است و همواره متدین ترین مردم این استان در جوار حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) حضور دارند.

 

حداد عادل عنوان کرد: مراکز دینی و مذهبی، زمینه جذب مردم را فراهم می آورند و حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع)، این ویژگی را در استان تهران دارد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ساز و کارهای وحدت اصولگرایان گفت: وحدت و همگرایی اصولگرایان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بسیار مهم است و باید در انتخابات پیش رو به یک لیست واحد رأی دهیم.

 

حداد عادل تأکید کرد: شورای اصولگرایان با محوریت آیت الله موحدی کرمانی و راهنمایی های آیت الله یزدی و مصباح یزدی تاکنون ۱۰ نشست برگزار کرده است و تلاش شد تا ۳۰ نفر از افرادی که در زمینه حضور در مجلس شورای اسلامی ابراز علاقه کردند، انتخاب شوند.

 

وی بیان داشت: یک هفته فرصت تبلیغات داوطلبان انتخابات مجلس، مجالی است تا مردم هر چه بیشتر با افراد لیست اصولگرایان آشنا شوند.

 

حداد عادل با بیان ویژگی های لیست اصولگرایان یاداور شد: تمام تلاش های لازم صورت گرفت که افراد متعهد و انقلابی در لیست اصولگرایان قرار بگیرند.

 

وی با انتقاد از برخی افراد که القابی نظیر تندرو را به اصولگرایان نسبت می دهند، گفت: باید حضور اگاهانه در صحنه داشت و فریب این جریانات را نخورد.

 

حداد عادل با اشاره به ضرورت حضور و مشارکت مردم در انتخابات هفتم اسفندماه گفت: جمعی از وفاداران به انقلاب اسلامی در قالب اصولگرایان به دنبال تحقق اهداف انقلاب شکوهمند اسلامی هستند و نسبت دادن عنوان تندرو به آنان جفا محسوب می شود.

 

منبع:خبرگزاری مهر

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :