موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/48430 :کد

0

حضورگسترده مردم درانتخابات لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب است

  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۳:۵۵
تعداد بازدید : ۱۰۸   
 تحلیل ایران -حضورگسترده مردم درانتخابات لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب است

- امام جمعه اهل سنت در استان سیستان و بلوچستان گفت: حضور گسترده آحاد مردم ایران در انتخابات هفتم اسفند لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حمایت از دستاوردهای نظام اسلامی است.

- امام جمعه اهل سنت در استان سیستان و بلوچستان گفت: حضور گسترده آحاد مردم ایران در انتخابات هفتم اسفند لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حمایت از دستاوردهای نظام اسلامی است.

 

به گزارش تحلیل ایران ،مولوی عبدالرحیم ریگیانپور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی همانطور که رهبر معظم انقلاب آن را حق الناس می دانند یک وظیفه دینی است که باید با حضور گسترده مردم ادا شود.


وی گفت: هر چه قدر از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد انتخابات از حساسیت بیشتری برخوردار و در واقع صحنه ای از حضور و مشارکت مردمی در حمایت از انقلاب و دفع توطئه های دشمنان محسوب می شود.


امام جمعه اهل سنت میرجاوه افزود: انتخابات امسال با توجه به جریاناتی که در منطقه حاکم شده از اهمیت خاصی برخوردار است و همانطور که مردم در راهپیمایی 22 بهمن درصحنه حضور داشتند در انتخابات نیز با حضور گسترده تر و باشکوه تر خاری در چشم دشمنان داخلی و خارجی شوند.


مولوی ریگیانپور ادامه داد: دشمنان با راه اندازی شبکه های مجازی با صحبت های شیطنت آمیز خود خواستار مشارکت نکردن مردم در انتخابات هستند اما ملت ما کاملا در مقابل توطئه های دشمنان هوشیار هستند و به تبلیغات شوم آنان توجه نمی کنند.


وی گفت: جوانان انقلاب اسلامی نیز باید مراقب توطئه دشمنان در فضاهای مجازی باشند تا خواسته و یا ناخواسته تحت تاثیر صحبت های بیگانگان و بدخواهان این نظام قرار نگیرند.


وی با اشاره به شوق و ذوق مردم سیستان و بلوچستان اعم از شیعه و سنی برای شرکت در انتخابات، بیان کرد: هنوز تبلیغات رسمی نامزدهای انتخاباتی آغاز نشده بود که مردم غیور استان با استقبال گسترده آماده شرکت در رویداد مهم انتخابات شدند و روز به روز نیز بر این شوق افزوده می شود.


وی گفت: نقش علما در روشنگری آحاد مردم برای حضور بیشتر آنان در انتخابات بسیار تاثیر گذار است و می توانند در مشارکت حداکثری نقش اساسی داشته باشند.


استان سیستان و بلوچستان دارای هشت کرسی در مجلس شورای اسلامی است.
سیستان و بلوچستان افزون بر دو میلیون و 700 هزار نفر جمعیت دارد که یک میلیون و 685 هزار و 760 نفر آنان واجد شرایط رای دادن هستند.


انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری همزمان در هفتم اسفند ماه سال جاری در کشور برگزار می شود.


میرجاوه در 75 کیلومتری شرق زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.

 منبع : مهر

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :