موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/48462 :کد

0

کاندیداهایی که از سوی انگلیس حمایت شده‌اند،اعلام برائت کنند

  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۰۷:۱۳
تعداد بازدید : ۱۸۶   
 تحلیل ایران -کاندیداهایی که از سوی انگلیس حمایت شده‌اند،اعلام برائت کنند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: کاندیداهایی که از سوی انگلیس و رسانه‌های استکباری مورد حمایت علنی قرار می‌گیرند باید از این حمایت اعلام برائت کنند.

 

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: کاندیداهایی که از سوی انگلیس و رسانه‌های استکباری مورد حمایت علنی قرار می‌گیرند باید از این حمایت اعلام برائت کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو باتسنیم، با اشاره به حمایت رسانه‌های وابسته به انگلیس و آمریکا از برخی کاندیداها و جریان‌های خاص در انتخابات مجالس خبرگان رهبری و شورای اسلامی، اظهار داشت: زمانی که می‌گفتیم نباید سفارت انگلیس در تهران بازگشایی شود به همین دلیل بود، چرا که می‌دانیم آنها چه ماهیتی دارند.

وی تاکید کرد: قطعا کمیسیون امنیت‌ملی مجلس درباره حمایت بیگانگان از برخی کاندیداها و جریان‌های خاص بی‌تفاوت نخواهد بود و با فعال شدن دوباره مجلس دخالت علنی روباه پیر و همدستانش در انتخابات کشور را پیگیری خواهیم کرد.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی مجلس با بیان ینکه مردم تاکنون با هوشیاری در برابر جریان‌سازی‌ها برخورد کرده‌اند و در آینده نیز فریب نخواهند خورد، تصریح کرد: کاندیداهایی که از سوی انگلیس و رسانه‌های استکباری مورد حمایت علنی قرار می‌گیرند باید از این حمایت اعلام برائت کنند و بدانند مردم در قبال رفتارشان عکس‌العمل قاطعی نشان خواهند داد.

کوثری خاطرنشان کرد: این‌طور نخواهد بود که مردم بی‌تفاوت از این قضیه عبور کنند؛ قطعا کسانی که در روزهای منتهی به انتخابات از سوی جریان ضدانقلاب حمایت می‌شوند باید به صورت رسمی اعلام کنند که حاضر نیستند توسط بیگانگان حمایت شوند.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به فضاسازی‌های ایجاد شده علیه آیات جنتی، مصباح یزدی و محمد یزدی در انتخابات مجلس خبرگان رهبری، تاکید کرد: هدف ضدانقلاب خارج‌نشین این است که افراد موثر، استکبارستیز و ضدصیهونیست را در ذهن مردم نامناسب جلوه بدهند و کسانی که دلخواه خودشان است و نه خودشان و نه فرزندانشان در طول انقلاب امتحان خوبی پس نداده‌اند، وارد مجلس خبرگان شوند.

کوثری با یادآوری سخنان مقام معظم رهبری درباره اینکه "نفوذ را باید جدی گرفت"، خاطرنشان کرد: دشمنان می‌خواهند با زور و پول و کمک بیگانگان، نیروهای انقلاب که مورد اعتماد مردم هستند را کنار بگذارند و افراد متخلفی که در میانه راه انقلاب بریده‌اند و یا کم آورده اند را روی کار بیاورند تا در جهت خواسته‌هایشان حرکت کنند اما مردم بصیر هستند و چشم فتنه را کور خواهند کرد.
 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :