موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/48501 :کد

0

صالح اسکندری به نفع اصولگرایان انصراف داد

  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۷
تعداد بازدید : ۲۰۱   
 تحلیل ایران -صالح اسکندری به نفع اصولگرایان انصراف داد

صالح اسکندری که در نهضت انصراف نامزدهای اصولگرا به نفع فهرست نهایی ائتلاف اصولگرایان چراغ اول را روشن کرد با انتشار تصویر نامه انصرافش خطاب به فرمانداری تهران در صفحه اینستاگرامش نوشت:به هر ۳۰نفر فهرس

صالح اسکندری که در نهضت انصراف نامزدهای اصولگرا به نفع فهرست نهایی ائتلاف اصولگرایان چراغ اول را روشن کرد با انتشار تصویر نامه انصرافش خطاب به فرمانداری تهران در صفحه اینستاگرامش نوشت:به هر ۳۰نفر فهرست ائتلاف اصولگرایان رای دهید.

 

به گزارش تحلیل ایران، صالح اسکندری که در نهضت انصراف نامزدهای اصولگرا به نفع فهرست نهایی ائتلاف اصولگرایان چراغ اول را روشن کرد با انتشار تصویر نامه انصرافش خطاب به فرمانداری تهران در صفحه اینستاگرامش نوشت: نوبت شک و تردید نیست. جوان های حزب اللهی تردیدها را وا نهند و به هر سی نفر فهرست نهایی ائتلاف اصولگرایان در تهران و هر 16 نفر فهرست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم رای بدهند. مردم وقت بگذارند و به فهرست نهایی معرفی شده از جانب روحانیت و اصولگرایان به هر سی نفر و 16 نفر خبرگان رای بدهند. اگر به هر 30 نفر رای دهید آراء همه اصولگرایان به اندازه سرلیست تهران و بالاتر از یک و نیم میلیون نفر رای خواهد شد.


وی افزود: چند روز پیش در یکی از گروه های تلگرامی خطاب به یکی از دوستان عزیز و جوانم که ایشان هم نامزد جوان حوزه انتخابیه تهران بودند، نوشتم باید تمام قد از این دو فهرست دفاع کنیم که حداقل مانع از ورود مشتی غرب گرا که کمر به شکستن این انقلاب بسته اند، شویم. خدا نکند دچار استدلال های امثال سلیمان بن صرد خزائی شویم که امام حسین( علیه السلام) و مختار را تنها گذاشت؛ بعد آنقدر شمشیر زد تا فقط شهید شود. نتیجه مهم است و تکلیف مهمتر. اما تکلیف گرایی صرف بدون در نظر داشتن نتیجه ممکن است خسارت بار باشد. شبیه همین تعبیر را فکر کنم حضرت آقا هم فرموده باشند. من فکر کنم فارغ از هوای نفس امروز باید آقا و مولایمان را یاری کنیم.


متن نامه صالح اسکندری خطاب به فرمانداری تهران از این قرار است.


ستاد محترم انتخابات وزارت کشور
فرمانداری محترم تهران
سلام علیکم
اَللّهُمَّ اِنّا نَرْغَبُ اِلَیْکَ فى دَوْلَةٍ کَریمَةٍ : تُعِزُّ بِهَا الاْسْلامَ وَاَهْلَهُ ، وَتُذِلُّ بِهَا النِّفاقَ وَاَهْلَهُ ، وَتَجْعَلُنا فیها مِنَ الدُّعاةِ اِلى طاعَتِکَ ، وَالْقادَةِ اِلى سَبیلِکَ ، وَتَرْزُقُنا بِها کَرامَةَ الدُّنْیا وَالاْخِرَةِ
با تقدیم مراتب احترام و تشکر از هیئت های محترم اجرایی و نظارت استان و شهر تهران و سپاس بی پایان از مردم شریف تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات به خصوص خانواده های معظم شهدا، روحانیت و علمای اعلام، انجمن ها و مجامع صنفی، احزاب و گروه های سیاسی، مطبوعات و خبرگزاری ها که این ایام مراتب لطف و حمایت های بی دریغ خود را از این بنده حقیر در سخنرانی ها، مناظرات و مصاحبه ها ابراز داشتند و ذره پروری نمودند، بدین وسیله اینجانب صالح اسکندری نامزد دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران مراتب انصراف خود را به نفع فهرست نهایی ائتلاف اصولگرایان اعلام داشته و امیدوارم در انتخابات 7 اسفند حماسه با شکوهی توسط ملت ایران در لبیک به مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی) خلق شود.
با تجدید مراتب احترام و پوزش از تصدیع
صالح اسکندری

منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :