موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/48514 :کد

0

آمریکا می خواهد انتخابات ۷ اسفند را مهندسی کند

  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۴
تعداد بازدید : ۲۳۴   
 تحلیل ایران -آمریکا می خواهد انتخابات ۷ اسفند را مهندسی کند

کاندیدای لیست ائتلاف اصولگرایان گفت: امروز آمریکا به این فکر افتاده که انتخابات ایران را مهندسی کند و یک پای توصیه مردم برای مشارکت در انتخابات شده است.

کاندیدای لیست ائتلاف اصولگرایان گفت: امروز آمریکا به این فکر افتاده که انتخابات ایران را مهندسی کند و یک پای توصیه مردم برای مشارکت در انتخابات شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار مهر، غلامعلی حداد عادل کاندیدای لیست ائتلاف اصولگرایان صبح امروز در همایشی که در مسجد امام صادق(ع) برگزار شد، با بیان اینکه انتخابات یک فرصت و نعمت الهی است، اظهار کرد: در طول ۴ سال ما برای مردم تصمیم می گیریم و یک روز هم مردم برای ما تصمیم می گیرند یعنی ملت تصمیم می گیرند که چه کسانی برای آنها طی ۴ سال در مجلس تصمیم بگیرند.

 

وی گفت: انتخابات روز تجلی اراده ملی و روزی است که ملت از نظر سیاسی، احساس هویت و همبستگی می کند و احساس می کند که تاثیرگذار است.

 

حداد عادل تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی یک ایران کوچک است و ۲۹۰ نفر نماینده از سراسر کشور زیر یک سقف گردهم می آیند تا اراده ملت را در اداره کشور نشان دهند و دو کار مهم نظارت بر اجرای قانون و نظارت بر عملکرد مسئولین بخصوص آنهایی که از مجلس رای اعتماد گرفتند برعهده دارد.

 

کاندیدای لیست ائتلاف اصولگرایان با اشاره به تحرکات دشمنان در قبال انتخابات تصریح کرد: در دوره های گذشته شبکه های ماهواره ای مرتب به مردم می گفتند در انتخابات شرکت نکنید اما آنها امروز یک پای انتخابات شدند و توصیه می کنند، اسم می برند و جهت می دهند.

 

وی افزود: ظاهرا آمریکا به فکر این افتاده است که انتخابات ایران را مهندسی کند حال یک بار این کار را با شل و سفت کردن برجام و یک بار هم از طریق فضای تبلیغاتی انجام می دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :