موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/48587 :کد

0

تساوی دربی مشهد بدترین نتیجه ممکن بود

  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۸:۲۳
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -تساوی دربی مشهد بدترین نتیجه ممکن بود

سرمربی تیم سیاه جامگان گفت:به نظر من تساوی بدترین نتیجه ممکن بود و به نوعی هر دو تیم باختیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، فرهاد کاظمی در نشست خبری پس از بازی دربی دو تیم سیاه جامگان و پدیده

 

سرمربی تیم سیاه جامگان گفت:به نظر من تساوی بدترین نتیجه ممکن بود و به نوعی هر دو تیم باختیم.

 

 

به گزارش تحلیل ایران، فرهاد کاظمی در نشست خبری پس از بازی دربی دو تیم سیاه جامگان و پدیده اظهار داشت:به نظر هواداران دو تیم از بازی امروز لذت بردند البته به نظر من تساوی بدترین نتیجه ممکن بود و به نوعی هر دو تیم باختیم.

 

وی با بیان این مطلب که تنها مزیت بازی دربی این بود که هواداران بازی زیبایی را دیدند افزود: بعد از تعویض ایمان موسوی، اگر 30 درصد از آنچه مد نظر داشتم اجرا می‌شد شرایط بازی تغییر می‌کرد اما بازیکنان سیاه‌جامگان تحت تاثیر احساسات قرار گرفتند.

 

کاظمی عنوان کرد: پدیده تیمی خوب و قابل احترام است، پدیده و سیاه‌جامگان تیم‌های رضا مهاجری هستند و زحمات زیادی برای این دو تیم خراسانی کشیده‌است.

 

سرمربی تیم سیاه‌جامگان تصریح کرد: متاسفانه داور 2 پنالتی در نیمه نخست برای سیاه‌جامگان نگرفت متاسفانه اگر تیمی در فدراسیون پشت نداشته‌ باشد نمی‌تواند به حق خود برسد.

 

وی افزود: بازی مقابل صبا نیز اتفاقاتی برای فرید کریمی افتاد و در بازی با راه‌آهن 2 پنالتی از دست دادیم که داور نگرفت و حتی صدا وسیما نیز صحنه‌های آن را پخش نکرد.

 

کاظمی خاطرنشان کرد: اگر مسئولی پشت تیم سیاه‌جامگان را داشت قطعاً حق‌مان را می‌دادند در بازی با صبا اعتراض کردیم اما حق‌مان را ندادند، این بار امیدواریم حسن‌زاده حق ما را بدهد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                               

سرمربی     سیاه جامگان     تساوی     پدیده        


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :