موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/48597 :کد

0

ویدال:دلم برای یوونتوس تنگ شده امامقابل ان تمام تلاش رامیکنم

  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۱۸:۵۶
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -ویدال:دلم برای یوونتوس تنگ شده امامقابل ان تمام تلاش رامیکنم

هافبک بایرن مونیخ تأکید کرد دلش برای تیم پیشین خود تنگ شده، اما در تقابل باورایایی‌ها با بانوی پیر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

 

هافبک بایرن مونیخ تأکید کرد دلش برای تیم پیشین خود تنگ شده، اما در تقابل باورایایی‌ها با بانوی پیر تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.

 

 به گزارش تحلیل ایران، آرتور ویدال که قرار است سه‌شنبه شب با بایرن مونیخ در دور رفت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در تورین به مصاف یوونتوس، تیم پیشین خود برود، گفت: بازی عجیبی خواهد شد، چون من چهار سال فوق‌العاده را در تورین داشتم. حالا هم عضو تیم بایرن مونیخ هستم و تمام تلاش خود را مقابل یوونتوس به کار خواهم بست، چون تیم ما قادر به پیروزی در دو بازی و رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی است.

 

وی افزود: دلم برای یوونتوس تنگ شده است. من چهار سال خارق‌العاده در آنجا داشتم و هواداران نسبت به من ابراز محبت داشتند. در مقابل من هم همین حس را نسبت به آنها داشتم. همچنین دلم برای دوستانم تنگ شده که چند سالی را با آنها سپری کردم و هنوز هم با آنها صحبت می‌کنم.

 

هافبک شیلیایی باواریایی‌ها در پایان خاطرنشان کرد: اخیراً با مارتین کارسرس و جان لوئیجی بوفون صحبت کرده‌ام، ولی هنوز هم رابطه خوبی با تمامی بازیکنان یوونتوس دارم و خوشحال می‌شوم دوباره آنها را ببینم.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :