موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/48613 :کد

0

ظرفیت ترانزیت ارتباطی مرز ایران باکشورهای همسایه افزایش یافت

  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ — ۲۰:۰۴
تعداد بازدید : ۲۴۰   
 تحلیل ایران -ظرفیت ترانزیت ارتباطی مرز ایران باکشورهای همسایه افزایش یافت

یک مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت از افزایش ظرفیت ترانزیت ارتباطی مرز به مرز ایران به ۱۰۰ گیگابیت در ثانیه خبر داد.

یک مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت از افزایش ظرفیت ترانزیت ارتباطی مرز به مرز ایران به ۱۰۰ گیگابیت در ثانیه خبر داد.

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرگزاری مهر، سهراب آغ بیات مدیرکل امور مشتریان و واگذاری مدارات شرکت ارتباطات زیرساخت در این باره گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت تاکنون خدمات ترانزیت مرز به مرز را در اختیار کشورهای عراق، ارمنستان، پاکستان، ترکیه، آذربایجان و افغانستان قرار داده است.


وی ادامه داد: در واقع کشورهای همسایه که پس از خرید سرویس از شرکتی در کشور مبدا، برای انتقال آن به کشور مبدا، نیاز به عبور از خاک ایران دارند، ظرفیت انتقال موردنیاز را برای جابجایی از شرکت ارتباطات زیرساخت دریافت می کنند و در نهایت سرویس خریداری شده را در نقطه مرزی از ایران تحویل می‌گیرند.


آغ بیات افزود: این ظرفیتها از نقطه مرزی کشورمان تا درگاههای بین الملل در مرز کشور مقصد، جابجا می‌شود و شرکت ارتباطات زیرساخت خدمات انتقال را برای این جابجایی، در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :