موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سایر حوزه ها

a/48649 :کد

0

حضور حماسی در انتخابات پاسخ کوبنده به دشمنان خواهد بود

  شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۲:۵۱
تعداد بازدید : ۲۰۷   
 تحلیل ایران -حضور حماسی در انتخابات پاسخ کوبنده به دشمنان خواهد بود

نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور حماسی ملت ایران در انتخابات های هفتم اسفند پاسخ کوبنده ای به گزافه گویی های دشمنان کشور خواهدبود.

نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور حماسی ملت ایران در انتخابات های هفتم اسفند پاسخ کوبنده ای به گزافه گویی های دشمنان کشور خواهدبود.


به گزارش تحلیل ایران ، آیت الله صادق آملی لاریجانی عصر جمعه در حسینیه هدایت شهر آمل طی سخنانی اظهار داشت: حضور پرشور و گسترده مردم در این دو انتخابات بسیار ضروری و حایز اهمیت است و مطئمنم مردم ما همانند دیگرصحنه های حساس کشور ، مشارکت سیاسی خود را در پشتیبانی از نظام و انقلاب به نمایش خواهند گذاشت.
 
وی ادامه داد: حضور پرشور و بانشاط مردم در اقتدار و صلابت نظام اسلامی و پیام دادن به کشورهای دیگر اثرگذار است که امیدواریم مردم ما در سراسر کشور به وظیفه سیاسی، اجتماعی و دینی خود عمل کنند.
 
نامزد خبرگان رهبری با بیان این که هر قدمی برای تقویت جمهوری اسلامی برداشته شود عبادت است، گفت: نظام اسلامی برای برقراری پیام های قرآنی و اهل بیت معصومین(ع) آمده است که ضرورت دارد حماسه بزرگ و پرمعنا در بحث انتخابات داشته باشیم.
 
وی افزود: خودباوری دینی مردم یکی از عوامل دوام و قوام انقلاب اسلامی از بدو پیروزی تاکنون در برابر همه تهدیدات و توطئه های دشمنان بوده است.
 
آملی لاریجانی همچنین از شهرستان آمل به عنوان مهد عالمان برجسته و شخصیت های گرانقدر جهان اسلام یاد کرد و گفت: آیت الله میرزاهاشم آملی علاقه بسیاری به مردم این دیار داشت و درب منزل ایشان به روی مردم این شهر و استان باز بود که مردم نیز انس بسیاری با ایشان داشتند.
 
وی افزود: حضرات آیات حسن زاده و جوادی آملی گوهرهای تابناکی از این دیار هستند که حکمت و مطالب آنان جان های مستعد در جهان اسلام را روشنایی می بخشد و آثار گران سنگ آنان قرن ها مشتاقان را سیراب خواهد کرد.
 منبع : باشگاه خبرنگاران
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :