موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/48654 :کد

0

ائتلاف اصولگرایان در این دوره انتخابات اقدامی اعتقادی است

  شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۴:۱۷
تعداد بازدید : ۱۷۹   
 تحلیل ایران -ائتلاف اصولگرایان در این دوره انتخابات اقدامی اعتقادی است

دبیر و سخنگوی جبهه یکتا با بیان اینکه ائتلاف اصولگرایان در این دوره انتخابات اقدامی بی‌نظیر و اعتقادی است، گفت: اصولگرایان در تهران یکپارچه پای لیست ائتلافی باقی می‌مانند.

دبیر و سخنگوی جبهه یکتا با بیان اینکه ائتلاف اصولگرایان در این دوره انتخابات اقدامی بی‌نظیر و اعتقادی است، گفت: اصولگرایان در تهران یکپارچه پای لیست ائتلافی باقی می‌مانند.


به گزارش تحلیل ایران ، حمیدرضا حاجی‌بابایی دبیر و سخنگوی جبهه یکتا که از حوزه انتخابیه همدان و فامنین برای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کاندیدا شده است، در دفتر خبرگزاری تسنیم در همدان حاضر شد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.


حمیدرضا حاجی‌بابایی با اشاره به اینکه جایگاه منویات رهبری باید به‌درستی در انتخابات تبیین شود، اظهار داشت: رسانه‌های انقلابی در این راستا قدم بردارند و امیدواریم با رسانه‌های انقلابی همکاری و همراهی لازم را داشته باشیم.


وی با بیان اینکه مواضع اصولی مسئولان و کاندیداها باید با رهبری هماهنگ باشد، گفت: باید در خط مقام معظم رهبری حرکت کرد و در خدمت به مردم نیز محور سخنان مقام معظم رهبری باشد.

حاجی‌بابایی درباره ائتلاف اصولگرایان برای انتخابات دهمین دوره مجلس نیز گفت: از سال 74 تاکنون ائتلافی به این عظمت، بزرگی و استحکام در کشور وجود نداشته و همگی سعی دارند که وحدت در این ائتلاف وجود داشته باشد.


وی با اعلام اینکه هیچ کدام از اعضا تصمیم و اراده‌ای برای خروج از ائتلاف تحت هیچ شرایطی ندارند، گفت: ائتلاف اصولگرایان به‌طور کاملاً منسجم و یکپارچه بوده است.


دبیر و سخنگوی جبهه یکتا با ابراز "هیئت هفت‌نفره‌ای در کمیته استان‌ها تشکیل شد تا تمام استان‌ها را رصد کنیم" گفت: هر جا کوچک‌ترین مشکلی به وجود می‌آمد پیگیری و مسائل را بررسی می‌کردیم تا رفع شود.


وی اضافه کرد: وحدت بین اصولگرایان آن‌قدر محکم است که 198 کاندیدای تهران به‌صورت واحد در جلسات و همایش‌ها حضور پیدا کرده تا وحدت و یکپارچگی بین اصولگرایان ایجاد شود.


حاجی‌بابایی با اعلام اینکه اصولگرایان در تهران یکپارچه پای لیست باقی می‌مانند، بیان کرد: به‌عنوان نماینده اصولگرایان برای ایجاد هماهنگی و همراهی بین اصولگرایان استان همدان پیگیری‌های لازم را انجام دادم ولی درباره مصداق‌هایی که به‌عنوان لیست شورای ائتلاف اصولگرایان انتخاب شد هیچ دخالتی نداشتم و نباید هم دخالت کرده و مشورت می‌دادم چون خود شورای ائتلاف باید به جمع‌بندی می‌رسیدند.


وی با اعلام اینکه از تهران برای هیچ شهری کاندیدا انتخاب نمی‌شود و کاندیداها را شورای استانی انتخاب می‌کند، اظهار داشت: تمام توان خود را به کار گرفته‌ایم تا در استان وحدت و همراهی چه در حوزه خبرگان و چه مجلس ایجاد کنیم و به‌سمتی حرکت کنیم که سیاست‌ها، اصول و قواعد اسلام و نظام اجرایی شود.


دبیر جبهه یکتا با اعلام اینکه ائتلاف اصولگرایان زیرنظر سه فقیه بزرگ یعنی آیات عظام یزدی، مصباح و موحدی کرمانی کار می‌کند، گفت: این صمیمیت و وحدت مثال زدنی است، امیدواریم اصلاح طلبان به چنین وحدت و ائتلافی برسند که رقابت سنگینی ایجاد شود تا انتخابات پرشوری در هفتم اسفند ماه امسال داشته باشیم.


وی عنوان کرد: انتخابات هفتم اسفند بزرگترین مؤلفه‌ای است که می‌تواند سد تحریم‌ها و شیطنت‌های آمریکا در منطقه، بعد از برجام و تحریم‌های گوناگونی را که در حال حاضر وضع می‌شود خنثی کرده و بشکند.


دبیر و سخنگوی جبهه یکتا با بیان اینکه انتخابات هفتم اسفند ماه در اقتدار، امنیت کشور و اقتصاد کشور تأثیرگذار است، اظهار داشت: مشارکت حداکثری در این انتخابات قوام بزرگی برای نظام، مقام معظم رهبری و تمامی ارزش‌های نظام به بار می‌آورد.


حاجی‌بابایی درباره روند تبلیغات کاندیداها در استان همدان نیز گفت: وقتی کسی چهار سال نماینده باشد تمام تریبون‌ها، امکانات کشور و مساجد برای این نماینده فراهم است، اگر در این مدت نتواند کاری کند که سبب رأی آوردن در انتخابات بعدی شود پس نمی‌تواند در مدت یک هفته خلأ چهارساله را جبران کند.


وی با ابراز اینکه نمایندگان مجلس نقش کاتالیزور دارند، افزود: نماینده باید در مجلس حاضر بوده و نظارت استانی نیز داشته باشد تا بتواند به‌درستی پیگیری‌های لازم را انجام دهد، نماینده باید بداند چه‌کاری شدنی و چه‌کاری نشدنی است.


حاجی‌بابایی بیان کرد: گاهی اوقات مسئولان استانی نمی‌توانند به دولت فشار بیاورند و این نماینده است که ورود پیدا کرده و مسائل را از راه‌های مختلف پیگیری می‌کند.


وی با اعلام اینکه نمایندگی یک میدان گسترده و وسیع بوده و نقش‌آفرینی در مجلس نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: نماینده وقتی در مجلس تأثیرگذار باشد به‌طور قطع برای پیشرفت منطقه خود نیز می‌تواند مؤثر باشد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :