موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/48668 :کد

0

تعرفه‌ها در هر استان متفاوت است

  شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۵:۲۷
تعداد بازدید : ۱۶۱   
 تحلیل ایران -تعرفه‌ها در هر استان متفاوت است

سخنگوی وزارت کشور گفت: این وزارتخانه به اندازه دو برابر واجدین شرایط تعرفه برای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی چاپ کرده است.

سخنگوی وزارت کشور گفت: این وزارتخانه به اندازه دو برابر واجدین شرایط تعرفه برای انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی چاپ کرده است.

 


به گزارش تحلیل ایران ؛حسینعلی امیری قائم مقام وزیر کشور در گفتگوی زنده بخش اخبار 14 شبکه اول سیما درباره تعرفه‌ها و برگه‌های رأی انتخابات پیش رو اظهار کرد: وزارت کشور آیتم‌های امنیتی خوبی را در تعرفه ها قرار داده است.

وی افزود: نوع و شکل تعرفه‌ها در استان‌های مختلف متفاوت است.

قائم‌مقام وزیر کشور تأکید کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده از سوی وزارت کشور امکان  جابه‌جایی تعرفه‌های مربوط به انتخابات خبرگان و مجلس به هیچ و جه وجود ندارد.

سخنگوی وزارت کشور تأکید کرد: تعرفه‌های رأی در استان‌های سراسر کشور نیز به صورت متفاوت است و امکان استفاده تعرفه به صورت مشترک و یک شکل در استان‌های مختلف وجود ندارد.


امیری خاطرنشان کرد: تعرفه‌های رأی گیری تنها مربوط به یک استان است و استان همجوار و همسایه نمی‌تواند از این تعرفه استفاده کند.

وی درباره میزان چاپ تعرفه با توجه به وجود دو انتخابات تصریح کرد: وزارت کشور به اندازه دو برابر واجدین شرایط تعرفه چاپ کرده است.

 منبع : میزان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :