موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی شهری

a/4875 :کد

0

پرونده کاخ ثابت پاسال در شهرداری منطقه ۳ معطل مانده است

  یکشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۴ — ۱۱:۰۱
تعداد بازدید : ۳۶۹   
 تحلیل ایران -پرونده کاخ ثابت پاسال در شهرداری منطقه ۳ معطل مانده است

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به اینکه پرونده «کاخ ثابت پاسال« در شهرداری منطقه ۳ معطل مانده است، گفت: روزی اعضای شورای شهر مورد انتقاد مردم و دستگاه‌های نظارتی فرادست قرار خواهد گرفت.

رئیس کمیته محیط زیست شورای شهر تهران با اشاره به اینکه پرونده «کاخ ثابت پاسال« در شهرداری منطقه 3 معطل مانده است، گفت: روزی اعضای شورای شهر مورد انتقاد مردم و دستگاه‌های نظارتی فرادست قرار خواهد گرفت.

تحلیل ایران ، محمد حقانی در گفت‌وگو با ایلنا درباره وضعیت کاخ ثابت پاسال گفت: تا جایی که من اطلاع دارم، پرونده در منطقه 3 معطل مانده و کاری صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه ما در شورای شهر پیگیر این مساله هستیم، ادامه داد: من از شهردار خواسته بودم، این ساختمان را به عنوان ساختمانی که می‌تواند در معماری شهر و فرآیند ساختمان‌سازی تاثیر گذار باشد، خریداری کرده و به عنوان خانه شهر به شهر تهران هدیه کند.

عضو شورای شهر خاطرنشان کرد: شهرداری واکنش منفی در خصوص این قضیه نداشته است و باید این موضوع پیگیری شود.

اعضای شورا روزی مورد انتقاد مردم قرار می‌گیرند

حقانی درباره وضعیت باغ پسیان نیز با اظهار تاسف از انجام ساخت‌وساز در این باغ اظهار کرد: مسئولانی که کاربری این باغ‌ها را تغییر می‌دهند، باید پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اینکه اگرچه شورای شهر نقش نظارتی دارد، اما در شورا سازوکارهای لازم برای نظارت دقیق بر همه موارد را نداریم، افزود: در 15مدتی که از عمر این شورا می‌گذرد، هنوز شورای شهر دقیقا در آن جایگاه نظارتی لازم قرار نگرفته و من اطمینان دارم که روزی ما اعضای شورای شهر هم مورد انتقاد مردم قرار خواهیم گرفت و هم دستگاه‌های نظارتی فرادست که چرا این شورا نظارت دقیقی بر امور ندارد.

                               

شورا شهر     ثابت پاسال                


  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :