موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/48828 :کد

0

اولویت مردم درانتخابات خبرگان رهبری،انتخاب نماینده متخصص است

  شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۴:۵۵
تعداد بازدید : ۳۸۱   
 تحلیل ایران -اولویت مردم درانتخابات خبرگان رهبری،انتخاب نماینده متخصص است

نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: اولویت مردم در انتخابات خبرگان، انتخاب نماینده متخصص و دلسوز باشد.

نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: اولویت مردم در انتخابات خبرگان، انتخاب نماینده متخصص و دلسوز باشد.

 

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام والمسلمین حمید الهی‌دوست پیش از ظهر امروز در نطق انتخاباتی خود در شبکه اصفهان اظهار داشت: انسجام و وحدت جامعه اسلامی و حفظ ارزش‌های جامعه از دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی است، همچنین هماهنگی مردم با یکدیگر توطئه‌های دشمنان خارجی و دسیسه‌هایی که منافقان داخلی ایجاد می‌کنند را نقش برآب می‌کند.

 

وی با بیان اینکه مجلس خبرگان رهبری یکی از اساسی‌ترین موضوعات در نظام ولایی و نظام جمهوری اسلامی ایران است، افزود: آحاد ملت دست‌ به ‌دست هم دهند تا وحدت کلمه و وحدت رویه را حفظ کنند که جامعه بتواند در پناه ولی فقیه به اهداف انقلاب و انسجام کامل برسد.

نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری افزود: در درجه اول ولایت از خدا، سپس پیامبر و بعد ولایت از امام معصوم است که ولی فقیه نماینده و نصب شده از طرف امام معصوم است که این نصب، نصب الهی است.

 

الهی‌دوست با اشاره به اینکه نظام ما نظام مردم سالاری دینی است، تصریح کرد: این نظام هم نقش الهی، هم نقش مردم و خبرگان و نخبگان ملت را ایفا می‌کند، بنابراین ولی فقیه تجلی اراده ملت و تجلی اراده الهی و امام زمان (عج) است.

 

وی گفت: حضور گسترده مردم در صحنه‌های انقلاب بازتاب جهانی دارد، همچنین رسانه‌های غربی و جهانی حضور میلیونی مردم در انتخابات در راهپیمایی‌ها و نماز جمعه را رصد می‌کنند.

 

نامزد پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری افزود: اگر مردم به صحنه بیایند و اولویت اول خود را برای خرید کالاهای داخلی بگذارند و چرخه‌های نظام تولید را به حرکت درآورند، اشتغال‌زایی فوق‌العاده‌ای در شبکه تولید و توزیع به حرکت درمی‌آید.

 

وی گفت: با حضور مردم، پشتیبانی دولت، سرمایه‌داران داخلی و قرار دادن سرمایه در چرخه تولید، تحولی در حل مشکلات اقتصادی جامعه ایجاد می‌شود.

 

الهی‌دوست با اشاره به اینکه مردم باید به صحنه‌های انتخابات بیایند و نقش خود را برای تقویت پایه‌های نظام ایفا کنند، گفت: تقویت پایه‌های نظام بسیاری از مشکلات سیاسی، اجتماعی را حل می‌کند، همچنین پایه‌های نظام توسط اراده ملت تقویت می‌شود.

 

وی با بیان اینکه مردم باید انتخاب اصلح داشته باشند، گفت: باید کار را به متخصصان برجسته واگذار کرد و جست‌وجو کنیم افرادی که صلاحیت بیشتری در تخصص خود دارند آن‌ها را برگزینیم، این وظیفه‌ای است که آحاد ملت به دوش دارند و باید تلاش کنند دلسوزترین و نفوذناپذیرترین فرد در مقابل دشمنان را انتخاب کنند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :