موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی دانشگاه

a/48836 :کد

0

فرصت مجدد برای بازماندگان از ثبت‌نام در کنکور ۱۳۹۵

  شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۲۲
تعداد بازدید : ۳۲۹   
 تحلیل ایران -فرصت مجدد برای بازماندگان از ثبت‌نام در کنکور ۱۳۹۵

به منظور مساعدت با افرادی که موفق به ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ نشده‌اند،‌ فرصتی فراهم شده است تا این افراد از تاریخ ۱۷ اسفند لغایت ۲۰ اسفند بتوانند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ به منظور مساعدت با افرادی که موفق به ثبت‌نام در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ نشده‌اند،‌ فرصتی فراهم شده است تا این افراد از تاریخ ۱۷ اسفند لغایت ۲۰ اسفند بتوانند برای ثبت‌نام اقدام کنند.


به گزارش تحلیل ایران حسین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم اظهار داشت:‌ براساس برنامه زمانی پیش بینی شده اطلاعات ثبت‌نامی داوطلبان ثبت‌نام کننده در آزمون سراسری سال 1395 از روز دوشنبه 17 اشفند 94 لغایت پنجشنبه 20 اسفند بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

 

وی افزود:‌ تمام داوطلبان پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ثبت نام باید نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت نامی اقدام کرده و در صورت تمایل اطلاعات ثبت‌شده را ویرایش کنند.

 

مشاور عالی سازمان سنجش گفت:‌ به منظور مساعدت با افرادی که در مهلت مقرر ثبت‌نام نکرده‌اند از روز دوشنبه 17 اسفند 94 لغایت پنجشنبه 20 اسفند فرصت ثبت‌نام مجدد فراهم شده است و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه دقیق دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های مربوط با تکمیل تقاضانامه اینترنتی نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

 

توکلی بیان کرد:‌ اطلاعیه‌ای در این خصوص از بعدازظهر امروز (شنبه) بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. مطالعه دقیق این اطلاعیه به تمام داوطلبانی که ثبت‌نام کرده‌اند یا در مهلت تعیین شده می‌خواهند ثبت‌نام کنند، توصیه می‌شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :