موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/48907 :کد

0

همایش بزرگ تاکسیرانان و سفیران فرهنگی شهر کرج برگزار شد

  شنبه ۰۱ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۱۲
تعداد بازدید : ۳۹۳   
 تحلیل ایران -همایش بزرگ تاکسیرانان و سفیران فرهنگی شهر کرج برگزار شد

همایش بزرگ تاکسیرانان و سفیران فرهنگی شهر کرجحضور بیش از هزار نفر از روسا و شورای خطوط تاکسی های استان البرز و صاحب نظران بخش حمل و نقل توسط شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی برگزار شد.

همایش بزرگ تاکسیرانان و سفیران فرهنگی شهر با حضور بیش از هزار نفر از روسا و شورای خطوط تاکسی های استان البرز و رانندگان و صاحب نظران بخش حمل و نقل توسط شورای مرکزی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی با موضوع (انتخابات و آرمانهای انقلاب) برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی "تحلیل ایران"، در این نشست پرشکوه آقایان عزیز اکبریان ،محمد جواد کولیوند نمایندگان فعلی و کاندیداهای مورد حمایت این لیست در مجلس شورای اسلامی و حضرات آیت ا... دکتر محسن کازرونی و آیت ا...دکتر صادق رزاقی کاندیداهای مورد حمایت این لیست در انتخابات خبرگان رهبری از حوزه انتخابیه استان البرز به سخنرانی و گفتگو با مدعوین پرداختند.

 

شایان ذکر است که حضرات آیت ا... دکتر محسن کازرونی و آیت ا... دکتر صادق رزاقی به عنوان کاندیداهای اصلح خبرگان رهبری از حوزه استان البرز و آقایان عزیز اکبریان و محمد جواد کولیوند کاندیداهای مورد حمایت شورای مرکزی فراگیر اصولگرایان استان البرز معرفی شدند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :