موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی اقتصاد مقاومتی

a/48960 :کد

0

امکان حل بحران بیکاری با اجرای راهکارهای اقتصاد مقاومتی

  یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۲:۲۴
تعداد بازدید : ۲۷۱   
 تحلیل ایران -امکان حل بحران بیکاری با اجرای راهکارهای اقتصاد مقاومتی

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر دولتمردان و مجلس شورای اسلامی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در جریان بهبود فضای کسب و کار پیش‌بگیرند، از شرایط منفی عبور خواهیم کرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تأکید براینکه بحران بیکاری و تورم کشور قطعاً با برنامه‌ها و استراتژی‌های اقتصاد مقاومتی حل خواهد شد، گفت: اگر دولتمردان و مجلس شورای اسلامی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را در جریان بهبود فضای کسب و کار پیش‌بگیرند، از شرایط منفی عبور خواهیم کرد.


 

به گزارش" تحلیل ایران "؛ محسنی رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس که درباره موضوع بحران بیکاری و مشکلات بنگاه‌های تولیدی پرسید، اظهار داشت: موضوع اقتصاد مقاومتی برای عبور از شرایط رکود تورمی که در کشور هست طراحی شده است.


وی افزود: اگر دولتمردان و مجلس شورای اسلامی اهتمام کافی به اجرایی کردن و تهیه استراتژی‌ها، راهکارهای لازم برای اقتصاد داشته باشند، مطمئناً مسئله بیکاری در کشور کاهش پیدا می‌کند.


دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی را ضد تورم خواند و تأکید کرد: چون تورم رکودی که در ایران داریم، مربوط به 50 سال گذشته است و اقتصاد مقاومتی برای همین موضوع بیان شده است. چرا که امکان پشت‌سر گذاشتن شرایط منفی را فراهم می‌کند.


                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :