موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/48975 :کد

0

انصراف نامزدهای اصولگرای خارج لیست حمایت از نظام اسلامی است

  یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۴:۳۷
تعداد بازدید : ۱۸۱   
 تحلیل ایران -انصراف نامزدهای اصولگرای خارج لیست حمایت از نظام اسلامی است

رئیس انجمن اسلامی پزشکان گفت: رأی نامزدهای اصولگرایان نباید شکسته شود و انصراف نامزدهای خارج از لیست در راستای حمایت از نظام جمهوری اسلامی است.

رئیس انجمن اسلامی پزشکان گفت: رأی نامزدهای اصولگرایان نباید شکسته شود و انصراف نامزدهای خارج از لیست در راستای حمایت از نظام جمهوری اسلامی است.


به گزارش تحلیل ایران ؛ابراهیم اسفندیاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم ، درباره حمایت انجمن اسلامی پزشکان از لیست ارائه شده از سوی مجمع اصولگرایان اظهار داشت: انجمن پزشکان از 5 نامزد لیست اصولگرایان حمایت کرده و رأی خود را در حمایت از آن‌ها اعلام می‌کند.


وی افزود: در راستای حمایت از نامزدهای اصولگرا نخستین اقدام ما تبلیغات و آگاه‌سازی مردم در راستای شناسایی افراد حاضر در لیست است.


رئیس انجمن اسلامی پزشکان اصفهان درباره حمایت این انجمن از نهضت انصراف و ایجاد وحدت خاطرنشان کرد: کسانی جزو اصولگرایان بوده ولی در لیست 5نفره قرار ندارند، این افراد اگر کشور اسلامی خود را دوست دارد باید انصراف دهند تا در آرا تفرقه ایجاد نشود.


وی تصریح کرد: آرای نامزدهای مجمع اصولگرایان نباید شکسته شود و انصراف نامزدهای خارج از لیست در راستای کمک به نظام است، اما باید دانست اگر بخواهند انفرادی عمل کنند، ممکن است سبب شکست اصولگرایان شوند و شاهد ضربه‌ای باشیم که در گذشته اصولگراها خورده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :