موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/49067 :کد

0

کمیته مرکزی دانشجویان ائتلاف اصولگرایان در تهران مشخص شدند

  یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۳۱
تعداد بازدید : ۱۸۰   
 تحلیل ایران -کمیته مرکزی دانشجویان ائتلاف اصولگرایان در تهران مشخص شدند

کمیته مرکزی دانشجویان ائتلاف بزرگ اصولگرایان در تهران مشخص شدند.

کمیته مرکزی دانشجویان ائتلاف بزرگ اصولگرایان در تهران مشخص شدند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، کمیته مرکزی دانشجویان ائتلاف بزرگ اصولگرایان در تهران مشخص شدند.

 

بر این اساس علی بیانی و محمدحسین غیبی ازدانشگاه علامه طباطبایی، حسین اخگرپور، محمد نوروزی و سمیرا احمدی از دانشگاه تهران، مرتضی خواجه از دانشگاه صنعتی قم،‌ سعید طلوعیان از دانشگاه تربیت مدرس، سعادت الحسینی و نژادحسینی از دانشگاه الزهرا تهران به عنوان اعضای کمیته مرکزی دانشجویان ائتلاف بزرگ اصولگرایان انتخاب شدند.

 

همچنین علی بیانی به عنوان سخنگوی شورا مرکزی کمیته دانشجویی ائتلاف فعالیت می‌کند.

 

کمیته دانشجویی ائتلاف بزرگ اصولگرایان در کشور در راستای اهداف ائتلاف فعالیت می‌کند و مهم ترین هدف کمیته، هدایت بدنه اجتماعی اصولگرایان به سمت رای دادن به همه 30 نفر لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان در تهران و سایر شهرهاست.

 

بر اساس اظهارات این اعضا تلاش کمیته دانشجویی ائتلاف در روزهای منتهی به انتخابات معطوف به فعالیت‌هایی خواهد بود که انسجام رای دادن در بدنه اجتماعی اصولگرایان را بالا ببرد. چرا که در صورت تقسیم آرا بین کاندیداهای اصولگرا احتمال کاسته شدن آراء به نصف تعداد مطلوب وجود دارد. نخبگان اصولگرا می‌باید نسبت به این مسائل آگاهی داشته باشند و انشاالله به نتایج کار گروهی و حزبی در اصولگرایان احرتام بگذارند تا به امید خدا میوه پیروزی وحدت نیروهای اصولگرا را در فردای انتخابات بچینیم. همه نیروهای بدنه اصولگرایان می باید از رای غیرلیستی پرهیز کنند چرا که این کار در هر صورت به تقسیم آراء میان کاندیداهای مختلف می انجامد و احتمال پیروزی را از ما سلب می کند.

 

دبیر کمیته دانشجویی ائتلاف اصولگرایان از همه کاندیداهای دیگر اصولگرا که در لیست 30 نفره قرار نگرفته‌اند خواسته است تا در حمایت از لیست ائتلاف کناره گیری کنند و این موضوع خواست بدنه اجتماعی اصولگرایان نیز هست.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :