موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/49089 :کد

0

حمایت ازائتلاف اصولگرایان،لازمه مقابله بازیاده خواهی‌های غرب

  یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۱۰
تعداد بازدید : ۲۳۷   
 تحلیل ایران -حمایت ازائتلاف اصولگرایان،لازمه مقابله بازیاده خواهی‌های غرب

ضرورت دارد تا در شرایط فعلی به صورت جدی از لیست ائتلاف اصولگرایان حمایت کنیم زیرا اگر اکثریت این جریان وارد مجلس بشوند، می توانند در مقابل زیاده خواهی های غرب ایستادگی کنند.

یک کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: ضرورت دارد تا در شرایط فعلی به صورت جدی از لیست ائتلاف اصولگرایان حمایت کنیم زیرا اگر اکثریت این جریان وارد مجلس بشوند، می توانند در مقابل زیاده خواهی های غرب ایستادگی کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، حسن هانی زاده کارشناس مسائل غرب آسیا اظهار کرد: از آنجایی که جمهوری اسلامی در طول 37 گذشته به شیوه های متعددی مورد تهاجم غرب و تحریم و محاصره دشمن قرار گرفته و سال 88 یک تجربه تلخ را پشت سرگذاشته باید در جریان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با هوشمندی و دقت بالایی عمل کرد.

 

وی افزود: سال 88 به اعتبار اینکه غرب و رسانه های غربی علیه ایران جریان سازی کردند شاهد بروز فتنه ای بزرگ بودیم لذا اکنون باید از لیست واحد اصولگرایان و ائتلاف آنها حمایت کنیم تا مجلس دهم تداعی گر مجلس ششم نباشد.

 

این کارشناس مسائل غرب آسیا با تاکید بر اینکه اصولگرایان در طول 4 سال گذشته توانمندی خود را ابراز داشته اند، گفت: آنها نشان داده اند که به تفکرات رهبری و نهادهای مردمی نزدیک ترند بنابراین اصولگرایان اگر به مجلس ورود داشته باشند در مقابل زیاده خواهی های غرب ایستادگی خواهند کرد و اجازه نمی دهند غرب به وسیله عوامل نفوذی خود به مجلس دهم ورود کند.

 

هانی زاده بیان کرد: جریان اصولگرایی به عنوان یک جریان ارزشی و انقلابی امتحان خود را پس داده ونشان داده است که می تواند در مقابل نفوذ دشمن ایستادگی کرده و با تصمیمات خود و حمایت از ملت و نظام مقدس اسلامی توطئه های دشمن را خنثی سازد و طومار فتنه گران و معاندان جمهوری اسلامی را بپیچد و آنها را بر سرجای خود بنشاند.

 

وی تاکید کرد: در شرایط فعلی مقام معظم رهبری نیز از نفوذ تدریجی دشمن سخن گفته اند لذا باید این مسئله را جدی گرفت و با حمایت گسترده از لیست واحد اصولگرایان انتخاباتی خوب برگزار کرد و در نهایت مجلسی ارزشی و مدافع آرمان های انقلاب و دلسوز ملت تشکیل داد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :