موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/49163 :کد

0

نزدیکترین گفتمان به رهبری در انتخابات مد نظر مردم باشد

  یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۲۱
تعداد بازدید : ۲۷۶   
 تحلیل ایران -نزدیکترین گفتمان به رهبری در انتخابات مد نظر مردم باشد

دادستان کل کشور گفت: باید توجه داشت فردی را که به عنوان شاخص انتخاب می‌کنیم باید نزدیکترین گفتمان به گفتمان رهبری داشته باشد تا این گفتمان تحقق پیدا کند.

 

دادستان کل کشور گفت: باید توجه داشت فردی را که به عنوان شاخص انتخاب می‌کنیم باید نزدیکترین گفتمان به گفتمان رهبری داشته باشد تا این گفتمان تحقق پیدا کند.


به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله سید‌ابراهیم رئیسی امشب در جمع مردم شهر حاجی‌آباد زیرکوه ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س)، اظهار داشت: رمز وحدت و ائتلاف در جامعه اسلامی وجود مقدس اهل بیت عصمت و طهارت، حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا(س) است.


وی با تأکید بر کسب معرفت و شناخت بیشتر خصائص اولیاءالله، افزود: رمز گشوده شدن بسیاری از درها و گرفتاری‌ها معرفت و شناخت نسبت به فرستادگان خداوند است.

دادستان کل کشور با بیان اینکه باید ائمه اطهار(ع) را الگوی خود قرار دهیم، تأکید کرد: هرجا مشکل و گرفتاری پیش می‌آید به سبب این است که ما از اهل بیت(ع) فاصله گرفته‌ایم.


امام راحل نظامی مبتنی بر فرهنگ فاطمی بنا نهاد

رئیسی با بیان اینکه آنچه امام راحل در این نظام به آن پرداخت شکل دادن نظامی مبتنی بر فرهنگ فاطمی بود، تصریح کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثمره خون هزاران شهید، جانباز و ایثارگر و ثمره مجاهدت هزاران مجاهد فی‌سبیل‌الله است بنابراین باید تلاش کنیم تا از هر آسیبی حفظ شود.


وی بیان داشت: کشور ما کشوری است مبتنی بر دموکراسی که می‌تواند پاسخ همه مسائل و مشکلات را بدهد، اما دشمنان نظام نمی‌گذارند و از روز اول هم تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا نگذارند کشوری با فرهنگ فاطمی شکل بگیرد.


دادستان کل کشور با اشاره به انتخابات پیش‌رو از مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گذشته تقدیر کرد و گفت: آمار شرکت در انتخابات در اکثر کشورهای دنیا زیر 50 درصد است اما مردم ولایی ایران تاکنون بیش از 80 درصد در انتخابات مشارکت داشته‌اند.


مردم سربازان ولایت هستند و دشمن را مأیوس می‌کنند

رئیسی به نقش مردم در حفظ نظام اشاره کرد و افزود: شما مردم ممتاز و نمونه‌اید و سرمایه‌های این نظام هستید و در دفاع از جمهوری اسلامی ایران به عنوان سربازان ولایت و نظام سبب یأس و ناامیدی دشمنان شده‌اید.


وی با بیان اینکه باید شکرگذار و قدردان این نظام بود، اذعان داشت: انتخابات 7 اسفندماه یکی از جلوه‌های شکرگذاری است چرا که رأی هر نفر در سرنوشت کشور دخیل است و هیچ تفاوتی میان مردم پایتخت و دیگر نقاط کشور نیست.


عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اهمیت انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی برای حفظ نظام، تاکید کرد: باید توجه داشت فردی را که به عنوان شاخص انتخاب می‌کنیم باید نزدیکترین گفتمان به گفتمان رهبری داشته باشد تا این گفتمان تحقق پیدا کند.

رئیسی از مسئولان خواست به مشکلات مردم رسیدگی کنند و خاطرنشان کرد: هرکس بتواند گرهی از مشکلات مردم باز کند این یک افتخاری بزرگ است.


منبع: فارس

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :