موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/49186 :کد

0

مرکز نظامی «النهوقه» عربستان؛ تحت کنترل نیروی‌های یمنی

  یکشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۳:۵۹
تعداد بازدید : ۲۱۲   
 تحلیل ایران -مرکز نظامی «النهوقه» عربستان؛ تحت کنترل نیروی‌های یمنی

نیروهای ارتش یمن و کمیته‌های مردمی وابسته به انصارالله موفق شدند برای دومین بار کنترل مرکز نظامی «النهوقه» عربستان در منطقه نجران را در دست بگیرند.

نیروهای ارتش یمن و کمیته‌های مردمی وابسته به انصارالله موفق شدند برای دومین بار کنترل مرکز نظامی «النهوقه» عربستان در منطقه نجران را در دست بگیرند.

 

به گزارش تحلیل ایران، ارتش و کمیته‌های مردمی یمن برای دومین بار مرکز نظامی «النهوقه» را در منطقه نجران عربستان هدف قرار دادند و کنترل آن را در دست گرفتند.

 

به گزارش شبکه المسیره، نیروهای یمنی ابتدا این مرکز نظامی را هدف حملات راکتی خود قرار دادند و سپس نیروهای ارتش به آن حمله کردند.

 

بر اساس این گزارش، نیروهای سعودی در مواجهه با حمله یمنی ها، این مرکز نظامی را به سرعت ترک کردند. در عملیات برج مراقبت این مرکز نظامی و یک خودروی زرهی منهدم شدند.

 

این شبکه تلویزیونی در ادامه گزارش داد که یگان توپخانه‌ای ارتش یمن و کمیته های مردمی محل تجمع نظامیان سعودی را در منطقه «بیت الرمادی» و «جحفان» در جیزان هدف قرار داد.

 

از سوی دیگر، شش نفر از شهروندان یمنی از جمله سه فرزند و دو کودک و مادر آنها در دو حمله هوایی عربستان به خودروی آنها در منطقه «بنی ضبیان» استان صنعاء کشته شدند.

 

جنگنده های سعودی امروز همچنین به روستای «آل الحماقی» در صعده یمن سه حمله هوایی کردند.

 

نیروهای موشکی ارتش یمن و کمیته های مردمی روز یکشنبه همچنین یک انبار سلاح را در پایگاه «قرن بیتسم» را منهدم کردند.

 

منبع:خبرگزاری فارس

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :