موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صادرات

a/49222 :کد

0

شتاب صادرات طلای سرخ ایرانی به آمریکا

  دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۵۰
تعداد بازدید : ۲۷۴   
 تحلیل ایران -شتاب صادرات طلای سرخ ایرانی به آمریکا

عضو شورای ملی زعفران گفت: با توجه به اینکه صادرات به آمریکا اخیر آغاز شده، تاکنون حدود ۱۰۰کیلوگرم زعفران به این کشور صادر شده است.

عضو شورای ملی زعفران گفت: با توجه به اینکه صادرات به آمریکا اخیر آغاز شده، تاکنون حدود 100کیلوگرم زعفران به این کشور صادر شده است.


به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، علی حسینی عضو شورای ملی زعفران در خصوص وضعیت قیمت زعفران اظهارداشت: درحال حاضر با شکستن حباب 700 هزار تومانی قیمت ها در چند روز گذشته زعفران به مرز 5 میلیون و 300 هزار تومان رسیده اماگفتنی است که باید حداقل 300 هزار تومان دیگر از حباب کاذب قیمتها شکسته شود تا صادرات شتاب بگیرد.
 
وی با اشاره به روند صادراتی گفت: بنده معتقدم با شکستن حباب کاذب قیمت ها و از بین رفتن این خلا می توانیم به رشد قابل ملاحظه ای تا پایان سال دست یابیم و نباید فراموش کنیم که بزرگترین تولید کننده زعفران دنیا هستیم و به همین خاطر لازم است راهکار مناسبی برای عادی شدن روال صادرات به کار گیریم.
 
حسینی با اشاره به صادرات زعفران به آمریکا بیان کرد: با توجه به اینکه صادرات به آمریکا به تازگی آغاز شده اما باید گفت که تا کنون حدود 100 کیلوگرم زعفران به آمریکا صادر شده است.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :