موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/49283 :کد

0

حضور ۴ اسطوره فوتبال جهان خرداد ۹۵ در ایران

  دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۰۳
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -حضور ۴ اسطوره فوتبال جهان خرداد ۹۵ در ایران

تیم منتخب ستارگان جهان قرار است دوباره به ایران سفر کنند.

تیم منتخب ستارگان جهان قرار است دوباره به ایران سفر کنند.

 
به گزارش تحلیل ایران، خردادماه ۹۵ قرار است دوباره تیم منتخب ستارگان به تهران سفر کند و البته علاوه بر بازیکنانی که امسال به ایران آمدند، چهار بازیکن بزرگ دیگر به تهران خواهند آمد.

این خبر را ناتان قبادی هماهنگ کننده سفر ستارگان به ایران داد و در این باره گفت:« اواسط خرداد تيم ستارگان جهان دوباره به ايران سفر مي كنند و به دليل استقبال مردم فوتبالدوست ايران عزيز، اين بار با رايزني هایی که انجام شده است، الساندرو دل پيرو،تیري آنري، کارلس پويول و رائول گونزالس به ليست بازیکن تیم منتخب ستارگان جهان اضافه شده اند. البته برای جذاب شدن چند باريكن ديگر هم از برزيل، آلمان و چند بازیکن آفریقایی که ستاره بوده اند، در لیست بازیکنان تیم منتخب جهان حضور دارند.»

وی ادامه داد:« براي قطعي شدن تاريخ به زودي دو تن از بازيكنان به ايران سفر مي كنند تا بین شهرهای اصفهان و تبريز و تهران نسبت به امكانات و شرايط .یک شهر را انتخاب كنند. تيم ستارگان در تاريخ ١٨ فوريه به لاس وگاس سفر كرده است و ستارگان در دو تيم بازي سنبوليك و و دوستانه اي رو در روز ٢٠ فوريه انجام دادند.»
 
ناتان قبادی در پایان گفت:« اين بازي همچون سال گذشته با مديريت و اجراي باشگاه ورزشي هنرمندان انجام خواهد شد و به موقع درباره تاریخ دقیق بازی و لیست بازیکنان ایرانی حاضر در لیست اطلاع رسانی خواهد شد. ترجیح ما بر این است که این بازی قبل از شروع بازیهای یورو ۲۰۱۶ انجام شود. در چند وقت اخیر با سفرهایی که به اسپانیا داشته ام با بازیکنان مذاکره کرده ام.»
 منبع:مشرق
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :