موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/49289 :کد

0

در لیست هاشمی نبودم که حالا از آن خارج شوم

  دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۲۳
تعداد بازدید : ۳۰۶   
 تحلیل ایران -در لیست هاشمی نبودم که حالا از آن خارج شوم

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری گفت: به عموم مردم توصیه می‌کنم که در انتخابات خبرگان، ضدانگلیسی رای بدهند و صددرصد در ابتدای برگه رای، نام آیات یزدی، جنتی و مصباح را بنویسند.

کاندیدای مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در لیست مورد حمایت هاشمی ورود نکرده‌ام که از آن خارج شوم، گفت: به عموم مردم توصیه می‌کنم که در انتخابات خبرگان، ضدانگلیسی رای بدهند و صددرصد در ابتدای برگه رای، نام آیات یزدی، جنتی و مصباح را بنویسند.

به گزارش تحلیل ایران ، آیت‌‌الله محمدعلی موحدی کرمانی کاندیدای مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه در لیست مورد حمایت هاشمی رفسنجانی ورود نکرده‌ام که از آن خارج شوم، گفت: من اصلا راضی نبودم و نیستم که اسم در لیست آقای هاشمی باشد و به همین دلیل هم می‌گویم که مردم بدانند، من فقط عضو لیست جامعتین هستم.

برخی می‌گویند که من از این لیست خارج شوم که این بی ‌معنی است چون من خودم در لیست نرفتم که حالا خارج شوم و ابتداً در این لیست نبودم که حالا بگویم من از این لیست خارج می‌شوم.

وی با بیان اینکه دشمن از تاثیرگذاری آیات جنتی، یزدی و مصباح وحشت دارد، تاکید کرد: به عموم مردم توصیه می‌کنم که در انتخابات خبرگان، ضدانگلیسی رای بدهند و صددرصد در ابتدای برگه رای، نام آیات یزدی، جنتی و مصباح را بنویسند؛ بنده هم قبل از همه در انتخابات خبرگان ابتدا اسم این سه بزرگوار را خواهم نوشت.

این عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: آقایان بدون اینکه اجازه‌ از من بگیرند، نامم را در لیست خود قرار دادند و حالا اعلام می‌کنم که در این لیست(لیست مورد حمایت هاشمی) نیستم.
منبع: تسنیم
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :