موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/49327 :کد

0

آن اصلاح طلبی که تابع قانون نیست بایداصلاح را ازخود آغاز کند

  دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۵۱
تعداد بازدید : ۲۱۵   
 تحلیل ایران -آن اصلاح طلبی که تابع قانون نیست بایداصلاح را ازخود آغاز کند

جعفر توسلی:آن اصلاح طلبی که تابع قانون نیست باید اصلاح را از خود آغاز کند و قانون گرایی و حرکت جهت تقویت ساختارهای قانونی کشور وظیفه همگانی است.

جعفر توسلی فعال اصلاح طلب و کاندیدای رد صلاحیت شده در گفتگو با تحلیل ایران گفت:آن اصلاح طلبی که تابع قانون نیست باید اصلاح را از خود آغاز کند و قانون گرایی و حرکت جهت تقویت ساختارهای قانونی کشور وظیفه همگانی است.

 

وی با انتقاد از کسانی که به بهانه رد صلاحیت حرف هایی می زنند که بهانه دست دشمن می دهد افزود:شورای نگهبان از نهادهای بسیار ارزشمند جمهوری اسلامی است که  وظیفه پاسداری از شرع و قانون اساسی در کشور را دارد و ضامن اسلامیت و جمهوریت نظام است و دقیقا به همین دلیل است که استکبار جهانی از هیچ کاری جهت تضعیف آن کوتاهی نمی کند.

 

وی با اشاره به این نکته که قطعا رد صلاحیت گروهی از داوطلبان کاندیداتوری مجلس به معنی عدم صلاحیت آنان در مناصب دیگر نیست ادامه داد،حضور جریانات مختلف سیاسی که با تفکرات متنوع در چارچوب ولایت و نظام و انقلاب فعالیت می کنند موجب رشد و بالندگی کشور خواهد شد و جریانات سیاسی و افراد فعال این حوزه باید تاب و توان شنیدن انتقادات را در خود بالا ببرند تا شعار تحمل منتقد به معنای تام و تمام آن تحقق یابد.

 

وی در پایان با دعوت از آحاد ملت جهت حضور گسترده در پای صندوق های رای انتخاب نمایندگانی کارآمد،ولایی و متخصص را برای آینده کشور و نیل به اهداف چشم انداز ایران مناسب دانست و ابراز امیدواری کرد مجلس آینده بتواند گره گشای مشکلات اقتصادی در داخل بوده و بر اقتدار نظام جمهوری اسلامی در عرصه منطقه و بین الملل بیش از پیش بیافزاید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :