موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/49334 :کد

0

برخی جریان‌ها مطالبات جوانان را دستخوش مسائل سیاسی کرده‌اند

  دوشنبه ۰۳ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۲:۲۴
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -برخی جریان‌ها مطالبات جوانان را دستخوش مسائل سیاسی کرده‌اند

عضو ائتلاف ۳۰ نفره اصولگرایان در تهران با بیان اینکه برخی جریان‌ها مطالبات جوانان را دستخوش مسائل سیاسی کرده‌اند، گفت: اولویت اصلی کشور مشکل اشتغال و ازدواج جوانان است نه مسائل سیاسی.

عضو ائتلاف 30 نفره اصولگرایان در تهران با بیان اینکه برخی جریان‌ها مطالبات جوانان را دستخوش مسائل سیاسی کرده‌اند، گفت: اولویت اصلی کشور مشکل اشتغال و ازدواج جوانان است نه مسائل سیاسی.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار خبرگزاری فارس، مهدی وکیل‌پور کاندیدای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی عصر امروز در همایش جوانان فاطمی که در موسسه سرچشمه برگزار شد، اظهار داشت: موضوع اساسی جوانان در کشور بحث اشتغال است.

 

وی افزود: متاسفانه جریان‌های سیاسی در کشور مطالبات جوانان را دستخوش مسائل سیاسی کرده‌اند که دغدغه‌ها را به انحراف کشانده‌اند در صورتی که معضلات کشور مسائل دیگری است.

 

وی در ادامه دغدغه اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان را سه اولویت اصلی کشور و دغدغه جوانان عنوان کرد که ائتلاف 30 نفره اصولگرایان این مسائل را در اولویت اصلی قرار داده است.

 

وکیل‌پور همچنین تاکید کرد: ائتلاف اصولگرایان مسئله اشتغال، مسکن و ازدواج جوانان را به عنوان مسائل مهم برای آینده در نظر گرفته است که آنها را قطعا پیگیری خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: مسکن مهر در مناطق مختلف به ویژه پردیس سال‌هاست که مغفول مانده است.

 

ائتلاف اصولگرایان با پاسخ بر نیازهای فوق و اولویت‌های جوانان موضوعات اقتصادی را در اولویت خود قرار داده است تا پاسخگوی دغدغه‌های جوانان باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :