موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی انرژی

a/49407 :کد

0

ایتالیا در ۳ شهر ایران نیروگاه خورشیدی می‌سازد

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۰:۰۵
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -ایتالیا در ۳ شهر ایران نیروگاه خورشیدی می‌سازد

بر اساس مذاکراتی که بین مدیران سازمان انرژی های نوی ایران و مدیران شرکت ایتالیایی FINERGY صورت گرفته، قرار بر این شد تا ٣ پروژه خورشیدی احداث شود.

بر اساس مذاکراتی که بین مدیران سازمان انرژی های نوی ایران و مدیران شرکت ایتالیایی FINERGY صورت گرفته، قرار بر این شد تا ٣ پروژه خورشیدی به مجموع ظرفیت ١ مگاوات در شهرهای کرمان، یزد و شیراز با سرمایه گذاری این شرکت احداث شود.

 

به گزارش پايگاه خبری تحليلی "تحليل ايران" به نقل از خبرنگار خبرگزاری تسنیم، مدیران شرکت ایتالیایی FINERGY در سفری به تهران در جلسه ای با حضور مدیران وزارت نیرو و مدیران سازمان انرژی های نوی ایران شرکت کردند.


در این جلسه، توضیحاتی در خصوص نحوه سرمایه گذاری و اخذ مجوزهای مورد نیاز و چگونگی مراحل ثبت نام از سوی مدیران سازمان انرژی های نوی ایران ارائه شد و پس از آن، مدیران شرکت FINERGY برای سرمایه گذاری در بخش انرژی های تجدیدپذیر ایران اعلام آمادگی کردند.


بر اساس مذاکراتی که بین مدیران سازمان انرژی های نوی ایران و مدیران این شرکت ایتالیایی صورت گرفته، قرار بر این شد تا ٣ پروژه خورشیدی به مجموع ظرفیت ١ مگاوات در شهرهای کرمان، یزد و شیراز با سرمایه گذاری شرکت FINERGY احداث شود.


همچنین مذاکرات برای استفاده از تجربیات این شرکت ایتالیایی در حوزه زیست توده و در بخش تکنولوژی پلاسما ادامه دارد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :