موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/49436 :کد

0

مردم با انتخاب اصلح، مجلسی نترس در مقابل دشمن تشکیل دهند

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۲:۰۷
تعداد بازدید : ۱۷۲   
 تحلیل ایران -مردم با انتخاب اصلح، مجلسی نترس در مقابل دشمن تشکیل دهند

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان، گفت: مردم روز جمعه با انتخاب اصلح خود مجلسی نترس در مقابل دشمن تشکیل دهند.

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان، گفت: مردم روز جمعه با انتخاب اصلح خود مجلسی نترس در مقابل دشمن تشکیل دهند.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله موحدی کرمانی رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان صبح امروز سه شنبه در همایش علما، ائمه جماعات و روحانیون تهران که در سالن اجتماعات مسجد امام صادق (ع) برگزار شد اظهار داشت: امتحان سنگین و سختی را پیش رو داریم و اگر در این امتحان موفق باشیم می‌توانیم لغزش‌های گذشته را جبران کنیم اما اگر موفق نشویم قدم‌های خیر گذشته نیز بر باد خواهد رفت.

 

وی افزود: باید به همه دوستان و کسانی که از نظام گلایه‌هایی دارند تفهیم کنیم اما باید برای شرکت در انتخابات رغبت داشته باشند این وظیفه ماست که آنها را هدایت کنیم و اهمیت انتخابات را به آنها بفهمانیم.

 

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان افزود: اگر رایی که به صندوق‌ها انداخته می‌شود رای به اصلح بود در کشور می‌تواند نقش مهمی را ایفا کند. مردم با حضور خود در انتخابات قدرت و عزت نظام را بالا می‌برند و در دل دشمن نیز رعب و وحشت ایجاد می‌کنند و دیگر دشمنان به خود اجازه نمی‌دهند که نسبت به نظام بدخواهی داشته باشند.

 

موحدی کرمانی تاکید کرد: اگر یک رای درست به صندوق انداخته شود می‌تواند سلامتی نظام را برای 4 سال تضمین کند و اگر در مجلس انسان‌های لایق و تابع ولی‌فقیه و دلسوز فعال شوند آثار عمیقی را در کشور بوجود می‌آورد و مشکلات را با طرح‌ها و لوایح خود حل می‌کنند.

 

وی در ادامه به نقش مهم روحانیت در تشویق مردم به حضور در انتخابات اشاره کرد و گفت: اگر رای غلط به صندوق انداخته شود و اگر مردم در انتخابات شرکت نکنند همه در عواقب سوء آن شریک خواهند بود بنابراین علما و روحانیون باید با راهنمایی‌های خود ضرورت شرکت در انتخابات را برای دیگران تفهیم کنند.

 

دبیر کل جامعه روحانیت مبارز افزود: این ماموریت فرد فرد ماست که دیگران را در این ماموریت مهم و خطیر تفهیم کنیم و در روزهای باقیمانده به انتخابات در بین دوستان آشنایان تذکرات لازم را بدهیم.

 

موحدی کرمانی تصریح کرد: روز جمعه روز طرح گلایه‌ها نیست. گلایه‌ها اگر برحق هم باشند با تشکیل یک مجلس خوب می‌توند این گلایه‌ها رفع شوند و مشکلات اقتصادی نیز حل خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه باید باور کنیم که این یک امتحان الهی است که سرنوشت انسان‌ها را رقم می‌زند تاکید کرد: مردم روز جمعه امتحان بزرگی را در پیش دارند و باید در انتخابات شرکت و انتخاب اصلحی داشته باشند تا انشاءالله مجلسی وزین، انقلابی نترس در مقابل دشمن، صاحب فکر و مغز تشکیل شود.

 

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری درباره نفوذ اشاره کرد و گفت: رهبری فرمودند که آمریکا قصد دارد در کشور نفوذ سیاسی کند و قصد دارد به مراکز تصمیم‌گیری و قدرت وارد شود و چه مرکز مهمی مانند مجلس شورای اسلامی وجود دارد.

 

موحدی کرمانی به اهمیت مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: اگر یک مجلس خبرگان سالم و صددرصدی داشته باشیم مسئله امامت برای 8 سال تدوین می‌شود.

 

وی به آگاهی و بصیرت مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: رهبری خطرات را بهتر می‌داند و آگانه سخن می‌گوید و دلسوز هستند باید مراقب باشیم و مقابل نفوذ را بگیریم.

 

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان در ادامه تصریح کرد: راه جلوگیری از نفوذ این است که مجلسی نترس داشته باشیم که در مقابل آمریکا بایستد.

 

موحدی کرمانی با اشاره به تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: اگر می‌خواهیم اقتصاد مقاومتی محقق شود باید به انسان‌های اقتصاددان و صاحب فکر رای دهیم تا در مجلس برنامه‌ریزی کنند.

 

وی گریزی نیز بر لیست ائتلاف اصولگرایان کرد و گفت: تلاش شده 30 نفر آدم حسابی در لیست ائتلاف اصولگرایان گنجانده شود. ساعت‌ها و روزها بر روی این لیست کار شده است و انسان‌هایی در این لیست قرار گرفتند که افرادی کاردان، دلسوز، ولایی و به دور از تشریفات هستند.

 

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان با بیان اینکه عده‌ای می‌گویند مجلس برای ما چه کاری انجام داده است و اگر کاندیداهای مجلس در انتخابات پیروز شوند مردم را فراموش می‌کنند و به وعده‌های خود عمل نخواهند کرد گفت: گاهی ممکن است این حرف‌ها توطئه دشمن باشد و گاهی نیز از روی غفلت بیان شود ولی سعی شده است که لیست ائتلاف اصولگرایان به گونه‌ای بسته شود که مجلسی دلسوز به فکر مردم تشکیل شود.

 

موحدی کرمانی تاکید کرد: اصولگرایانی که امروز برای انتخابات دور یکدیگر جمع شده‌اند فقط برای انتخابات گرد هم نیامده‌اند بلکه پس از تشکیل مجلس دهم نیز جلسه خواهند داشت و برنامه‌ریزی و مشورت می‌کنند و تشکیل لیست 30 نفره برای انتخابات اولین گام ما برای وحدت بود.

 

وی خاطر نشان کرد: بنده به تمام افراد لیست ائتلاف اصولگرایان رای خواهم داد و روحانیون و علما نیز باید به مردم بگویند که شاید شما تمام افراد لیست را نشناسید اما یک عده کاردان آنها را شناخته‌اند البته رهبری نیز راه را در این زمینه آسان کرده است و فرمودند ببینید چه کسانی فهرست انتخاباتی را تهیه می‌کنند.

 

رئیس شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان در پایان سخنان خود که در جمع علما، ائمه جماعات و روحانیون تهران بود، به انتخابات مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: در موضوع خبرگان و لیست‌های انتخاباتی جامعتین تصمیم گرفته است که هیچ ابهامی در آن نیست و همه می‌توانند بدون تردید به لیست‌های انتخاباتی جامعتین رای بدهند و 16 نفر را به مجلس خبرگان بفرستند.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :