موضوعات ‌مرتبط: ورزشی ورزشی

a/49449 :کد

0

کفاشیان: فوتسال ایران در آسیا تک‌تاز است

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۲۲
تعداد بازدید : ۲۲۳   
 تحلیل ایران -کفاشیان: فوتسال ایران در آسیا تک‌تاز است

رئیس فدراسیون فوتبال درباره قهرمانی تیم ملی فوتسال در رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا به میزبانی ازبکستان گفت: بازیکنان با توانمندی و شایستگی توانستند جام قهرمانی را به ایران بیاورند.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره قهرمانی تیم ملی فوتسال در رقابت‌های جام ملت‌های فوتسال آسیا به میزبانی ازبکستان گفت: بازیکنان با توانمندی و شایستگی توانستند جام قهرمانی را به ایران بیاورند.

 

به گزارش تحلیل ایران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه گردهمایی رؤسای کمیته جوانان استان‌های کشور در خصوص قهرمانی تیم ملی فوتسال در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: تیم ملی فوتسال توانست با کسب عنوان قهرمانی، سومین جام قهرمانی را به ایران بیاورد. قهرمانی در جام باشگاه‌های آسیا، قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان و در نهایت قهرمانی تیم ملی فوتسال آقایان باعث شد تا همچنان در آسیا تک‌تاز باشیم. کسب سه جام در آسیا، بسیار نادر است و در واقع ما جام‌های قهرمانی را یکی پس از دیگری درو کرده‌ایم.

 

وی افزود: این عناوین قهرمانی منحصربه‌فرد بودن ما را نشان می‌دهد و در آسیا حرف اول را می‌زنیم که بدون شک این امر مسئولیت ما را در رقابت‌های پیش‌رو سنگین تر می‌کند. ضمن اینکه در سطح جهانی، بازیکنان ما کار سخت‌تری دارند. به نظرم بازیکنان می‌توانند در جهان موفق باشند. در واقع این پیروزی‌ها و موفقیت‌ها را مدیون باشگاه‌های لیگ فوتسال هستیم که از آنها باید تقدیر و تشکر شود. معتقدم دولت باید از باشگاه‌های فوتسال که در بخش خصوصی و با توجه به شرایط اقتصادی، فعالیت می‌کنند، تشکر کند.

 

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: برنامه‌های توسعه‌ای برای بانوان، جوانان، شرکت در المپیک جوانان و حضور در رقابت‌های جام جهانی فوتسال بزرگسالان داریم. بودجه‌ای را که در اختیار فوتسال قرار داده‌ایم باید بیشتر شود و برای افزایش آن در هیئت رئیسه به بحث و بررسی می‌پردازیم تا بتوانیم شرایط مالی را فراهم کرده و تیم‌ها در بهترین وضعیت اعزام کنیم.

 

کفاشیان در خاتمه تصریح کرد: تیم ملی فوتسال آقایان این توانایی را دارد که در کلمبیا جزو سه یا چهار تیم قرار بگیرد. سال آینده نیز بانوان بازی‌های سالنی را پیش‌رو دارند و ما از این تیم توقع کسب مدال داریم. بر همین اساس کمیته المپیک در این زمینه باید به ما کمک کند و پشتیبان ما باشد تا بتوانیم در کنار حمایت باشگاه‌ها به موفقیت‌های بالاتری دست یابیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :