موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/49455 :کد

0

اجرای طرح‌ اقتصادی کوچک زودبازده به اشتغال کشور کمک می‌کند

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۳:۳۷
تعداد بازدید : ۱۶۸   
 تحلیل ایران -اجرای طرح‌ اقتصادی کوچک زودبازده به اشتغال کشور کمک می‌کند

رئیس قوه قضائیه گفت: اجرای طرح‌ اقتصادی کوچک زودبازده می‌تواند به اشتغال کشور کمک کند.

رئیس قوه قضائیه گفت: اجرای طرح‌ اقتصادی کوچک زودبازده می‌تواند به اشتغال کشور کمک کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله صادق آملی‌لاریجانی امروز در همایش فعالان واحدهای تولیدی و صنفی مازندران با اشاره به لزوم حرکت و جهاد در پیاده‌سازی برنامه‌های اثربخش در پساتحریم اظهار داشت: تداوم در اجرای طرح‌ اقتصادی کوچک زودبازده می‌تواند به اشتغال کشور کمک کند.

 

وی افزود: در دوران پساتحریم نیاز به تلاش مضاعف داریم تا در حوزه عمل بتوان تحول جدیدی را خلق کرد.

 

رئیس قوه قضائیه با انتقاد از اینکه بحث اقتصاد مقاومتی تنها با ارائه طرح حل نمی‌شود، تصریح کرد: کمربندها برای تحول در وضعیت اقتصادی را محکم ببندید و صاحبان ایده در دانشگاه‌ها نیز دراین زمینه کمک کنند.

 

آیت‌الله آملی‌لاریجانی حضور سرمایه‌گذاران را در نیز در تحول اقتصادی کشور موثر دانست و خاطرنشان کرد: امروز هر فردی در کشور در حوزه سرمایه‌ای و علمی حضور دارد باید به میدان بیاید.

 

وی در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی نیز گفت: قوه قضائیه از سرمایه‌گذاری‌های سالم حمایت می‌کند.

 

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه در همه استانها دفتر سرمایه‌گذاری برای رسیدگی بیشتر به طرح‌های اقتصادی زیر نظر قوه قضائیه ایجاد شده است، افزود: برخی بازرسان را به وزارتخانه‌ها می‌فرستیم تا اشکالات ایجاد شده را در مسیر سرمایه‌گذاری بررسی کنند.

 

آیت‌الله آملی‌لاریجانی خواستار ایجاد نشاط علمی و اقتصادی در دانشگاه‌ها و کارخانه‌ها شد و بیان کرد: امیدواریم بحث اقتصاد مقاومتی را با تدبیر جلو ببریم.

 

وی با بیان اینکه اساتید دانشگاه باید همفکری کنند تا گره‌ای از مشکلات کشور گشوده شود، اظهار داشت:  بحث اساسی در اقتصاد ما و در علوم تأثیرگذار است و لازم است در این زمینه توجه بیشتری شود دخالت ارزشها در علم است.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :