موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/49462 :کد

0

مردم ازورود جریان‌ ناهمسو باانقلاب به سیاست جلوگیری کنند

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۴:۰۴
تعداد بازدید : ۱۷۱   
 تحلیل ایران -مردم ازورود جریان‌ ناهمسو باانقلاب به سیاست جلوگیری کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: این مردم هستند که می‌توانند با انتخاب درست از ورود جریان‌های مزاحم، ناهمسو با انقلاب و ناهمسو با مقام معظم رهبری به عرصه اداره کشور جلوگیری کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: این مردم هستند که می‌توانند با انتخاب درست از ورود جریان‌های مزاحم، ناهمسو با انقلاب و ناهمسو با مقام معظم رهبری به عرصه اداره کشور جلوگیری کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت الله حسن عالمی صبح امروز در نشست خبری خود در مجتمع کوهسنگی مشهد، اظهار داشت: عملکرد رهبری در وضعیت‌های سخت و حساس وجدآور بوده است.

 

نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: تنها دلیل اینکه دشمن نتوانسته به اهداف خود دست پیدا کند وجود رهبر عظیم الشأن، بصیر، عالم، شجاع، عادل و خیرخواه برای مردم ایران و همه مسلمانان عالم است.

 

عالمی خاطرنشان کرد: کشورهای دیگر نیز وجود دارند که انقلاب‌های بزرگی برای خود داشته‌اند و گاهی قدمت انقلابشان به یک قرن می‌رسد اما ما شاهد هستیم که بسیاری از مردم این کشورها انقلابشان را فراموش کرده و احساسی نسبت به آن ندارند.

 

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تأکید کرد: باید با تمام وجود و اراده در پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنیم و به این خواسته و ندای رهبری معظم انقلاب اسلامی لبیک بگوییم تا برگ زرین دیگری در تاریخ انقلاب اسلامی بیافرینیم و گام بلندی را در تأیید این انقلاب اسلامی برداریم.


نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فعالیت بی‌نظیر شورای نگهبان در ارتباط با تائید صلاحیت‌ها بیان کرد: شورای نگهبان بدون هیچ شائبه‌ای همواره بر ورود افراد دارای اجتهاد به مجلس خبرگان رهبری تأکید داشته است.

 

عالمی در ادامه اشاره‌ای به سخنان رهبری داشته و خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره از مجلس خبرگان رهبری به عنوان پشتوانه عظیمی برای جمهوری اسلامی یاد کرده است.


وی تصریح کرد: اگر عملکرد مجلس خبرگان را از ابتدا بررسی کنیم شاهد هستیم که پس از رحلت امام خمینی (ره) مجلس خبرگان رهبری یک شاهکار از خود بر جای گذاشت و کسی را بر مسند مصلحت اسلام نشاند که تا به امروز مایه مباهات مجلس خبرگان رهبری و کشورهای مسلمان بوده است.

 

نماینده مجلس خبرگان رهبری افزود: بنا بر گفته مقام معظم رهبری مردم نیز باید در انتخاب کاندیدای اصلح برای ورود به مجلس خبرگان رهبری دقت نظر بیشتری را به خرج دهند.

 

عالمی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی در طول 38 سال گذشته با انواع مشکلات بزرگ و کوچک روبه‌رو بوده که این بسیاری از این مشکلات نیز مواجه مردم بوده است اما شاهد آن هستیم که مردم دلبستگی خود به این نظام و انقلاب را اثبات کرده‌اند.

 

نماینده مجلس خبرگان رهبری افزود: مردم عید دوم انقلاب را در انتخابات 7 اسفند جشن گرفته و با حضور خود در پای صندوق‌های رأی حماسه ای دیگر می‌آفرینند.

 

وی افزود: بعد از گذشت 38 سال از انقلاب اسلامی مردم با غرور و عزت در مراسم گرامیداشت انقلاب اسلامی حضور پیدا می‌کنند و سبب می‌شوند تا دشمن گام‌هایی را به عقب برداشته و بیشتر از گذشته مأیوس شوند.

 

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تصریح کرد: بنده حدود 12 سال است که در مجلس خبرگان رهبری حضور دارم و این برای من و تمامی حاضران در این مجلس مایه مباهات است که همواره گزارش‌های ارائه شده از عملکرد رهبری نشان از بهترین اقدامات از سوی ایشان بوده است.

 

عالمی افزود: مقام معظم رهبری مایه افتخار روحانیت و مجلس خبرگان رهبری است زیرا ما به خود می‌بالیم که رهبری با این عملکرد و قدرت تصمیم گیری بالا را همواره به عنوان رهبر در کنار خود داریم.

 

نماینده مجلس خبرگان رهبری تأکید کرد: زمانی که وظیفه نخست مجلس خبرگان که همان تحقیق است به اتمام می‌رسد؛ نمایندگان خبرگان رهبری باید به وظیفه دوم خود که حمایت قاطع از رهبری است بپردازند.

 

وی با بیان اینکه 7 اسفند زمان برافراشتن پرچم پیروزی بر قله انقلاب اسلامی است، گفت: از ابتدای انقلاب تاکنون انتخابات فواید فراوانی را برای نظام اسلامی به بار آورده است.

 

نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی افزود: فراخوان مردم برای حضور در پای صندوق‌های رأی که به پشتیبانی از انقلاب اسلامی می‌انجامد مهم‌ترین فایده انتخابات است.

 

وی انتخابات را یک غربال‌گری بزرگ عنوان کرد و گفت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی با فکر، اندیشه و تشخیص خود افرادی را انتخاب می‌کنند که به آنها اعتماد داشته و انقلابی بودن آنها را باور دارند.

 

عالمی تصریح کرد: این مردم هستند که می‌توانند با انتخاب درست از ورود جریان‌های مزاحم، ناهمسو با انقلاب و ناهمسو با مقام معظم رهبری جلوگیری کنند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :