موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/50482 :کد

0

حضور مردم اثبات بی‌اثر بودن نفوذ وحربه‌های دشمنان انقلاب است

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۵:۲۱
تعداد بازدید : ۲۱۷   
 تحلیل ایران -حضور مردم اثبات بی‌اثر بودن نفوذ وحربه‌های دشمنان انقلاب است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از اقشار مختلف مردم برای خلق حماسه ۷ اسفندماه دعوت کرد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از اقشار مختلف مردم برای خلق حماسه 7 اسفندماه دعوت کرد.
 

به گزارش تحلیل ایران، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از ملت ایران برای خلق حماسه 7 اسفند دعوت کرد.

در این اطلاعیه آمده است: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ، از ملت بصیر و لحظه شناس، همیشه در صحنه و ولایت‌مدار ایران اسلامی دعوت کرد، تا در روز جمعه 7 اسفند 1394، با حضور آگاهانه و حماسی خویش در پای صندوق‌های رأی ،حماسه 22 بهمن را تکمیل کنند.

این اطلاعیه می‌افزاید: کشور ما در حال حاضر در فضای بین‌المللی و در شرایط خاص پسا تحریم قرار دارد. انتخاب نمایندگان اصلح برای راه یابی به مجلس خبرگان رهبری به عنوان نهادی حاکمیتی و بالادستی و نمایندگانی خادم و دلسوز و امین برای مجلس شورای اسلامی، به عنوان نهادی قانونگذار ؛ از سوی مردم آگاه ایران اسلامی می‌تواند پاسخ محکمی بر یاوه‌گویی‌های دشمنان بوده و کشور را در مسیر درست تقنین قوانین هدایت و ریل گذاری در مسیر رشد و پیشرفت و تعالی قرار دهد.

این اطلاعیه در ادامه می‌افزاید: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی دشمنان قسم خوردۀ انقلاب و نظام اسلامی و دشمنان استقلال و آزادی تصور می‌کنند که با زرو زور و تزویر و امپریالیسم رسانه ای و گسترش بنگاه‌های شایعه سازی و به پا کردن جنگ رسانه ای در غول های دروغ پراکنی خود در سراسر جهان و با حربه های فرسودۀ تحریم و ترور و ارعاب می تواند عزت و استقلال و سربلندی و عزم ملت ایران را در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی سست کند.

این اطلاعیه ادامه داد: این مردم همان‌طور که به ندای رهبر معظم انقلاب اسلامی ، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای (مدظله‌العالی) ، در راهپیمایی22 بهمن امسال لبیک گفته و حضور پرصلابت خویش را در حمایت از انقلاب اسلامی نشان دادند بار دیگر با لبیکی کوبنده تر به ندای رهبر و مقتدای خود ، با حضور آگاهانه و مثال زدنی خود در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دورۀ انتخابات مجلس خبرگان رهبری ، در جمعه 7 اسفند نیز ، مشت محکمی بر دهان ائتلاف شیطانی بدخواهان و مثلث شوم امریکا ، انگلیس و صهیونیسم غاصب با حمایت ارتجاع عرب منطقه خواهند زد.

این اطلاعیه در ادامه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی را رأی به ولایت‌مداری ؛ استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی، رأی به شهدای هسته ای و مدافع حرم و پاسداشت خون تمامی شهدا، رأی به بی‌اثر بودن نفوذ و حربه های دشمنان عنود انقلاب اسلامی، رأی به ایستادگی و اقتدار ، عزت و پیشرفت ملی ایران اسلامی دانست.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در پایان اطلاعیه فراخوان و دعوت عمومی خود، بار دیگر از مردم فهیم، متدین و انقلابی ایران اسلامی می‌خواهد، با حفظ وحدت حول محور ولایت و انتخاب افراد با تقوا و مؤمن ، کاردان و متخصص، امین و دلسوز، بینش اسلامی و انقلابی و درایت و بصیرت و لحظه شناسی خویش را در روز 7 اسفند ماه در پای صندوق‌های رأی به اثبات رسانده و با رأی آگاهانه  نمایندگان بابصیر و ولایت‌مدار را برای حضور در عرصه های حساس نظام انتخاب کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :