موضوعات ‌مرتبط: سیاسی انتخابات

a/50501 :کد

0

ملت ایران با حضور در انتخابات مهرباطلی برآرزوهای دشمن بزنند

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : ۱۷۳   
 تحلیل ایران -ملت ایران با حضور در انتخابات مهرباطلی برآرزوهای دشمن بزنند

آیت الله علوی گرگانی گفت: ملت ایران با صلابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حضورداشته باشد تا مهر باطلی بر آمال و آرزوهای بدخواهان نظام دینی و مردم سالار و دشمنان خارجی زده باشید.

آیت الله علوی گرگانی گفت: ملت ایران با صلابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حضور چشمگیر داشته باشد تا مهر باطلی همچون ادوار گذشته بر آمال و آرزوهای بدخواهان نظام دینی و مردم سالار و دشمنان خارجی زده باشید.

 

به گزارش تحلیل ایران، آیت‌الله علوی‌گرگانی مرجع تقلید شیعیان در بیانیه‌ای ملت ایران را به حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری دعوت کرد.


متن این بیانیه به این شرح است:

 

دوباره زمان انتخابات فرا رسیده و امتحانی دیگر برای امت فهیم و مومن کشور حضرت ولیعصر (عج) ایران اسلامی در پیش است، بنابراین در این برهه از زمان که دشمنان کشور و دین، دندان تیز کرده و با بوق‌های تبلیغاتی برای منحرف کردن اذهان شما، همت گمارده‌اند.

 

باید با حضور هر چه بیشتر و زیبا‌تر در این دو انتخابات و با بصیرت فراوان با معیارهایی که بزرگان، بالخصوص رهبر معظم انقلاب برای همه ملت عزیز ایران ترسیم کرده‌اند، افراد اصلح را انتخاب کرده و از انتخاب افرادی که دشمن برای آن‌ها تبلیغ کرده و هورا می‌کشد، جدا پرهیز کنید.

 

همانطور که رای دادن، وظیفه ملی و دینی است انتخاب افراد مومن و متقی و دلسوز برای اسلام و کشور وظیفه‌ای بس بزرگ‌تر است.

 

از این رو توصیه اکید می‌کنم با صلابت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری حضور چشمگیر داشته تا مهر باطلی همچون ادوار گذشته بر آمال و آرزوهای بدخواهان نظام دینی و مردم سالار و دشمنان خارجی زده باشید.

 

منبع:منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :