موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/50532 :کد

0

غرش شیرهای زرد در آسیا/ سپاهان صدرنشین گروه A شد

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۰:۳۲
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -غرش شیرهای زرد در آسیا/ سپاهان صدرنشین گروه A شد

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و النصر امارات در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا با برتری قاطع نماینده ایران پایان یافت.

دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و النصر امارات در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا با برتری قاطع نماینده ایران پایان یافت.

 

به گزارش تحلیل ایران، دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و النصر امارات در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا و از گروه نخست این مسابقات از ساعت 18:30 در ورزشگاه فولادشهر آغاز شد.

 

در این دیدار شهاب گردان، لئوناردو پادوانی، عبدالله کرمی، سعید قائدی‌فر، وریا غفوری، فوزیل موسایف،علی کریمی، سنیاد ایبریچیچ، محمدرضا خلعتبری،حسین فاضلی و لوسیانو پریرا برای سپاهان به میدان آمدند.

 

برای النصر هم خالد جلال، طریق احمد، محمود خمیس، کمپو اکوکو، لوئیز خیمنس(کاپیتان)، جاناتان پیترویپا، احمد شنبه، امیر مبارک، احمدال یاسی، علی العامری و خلیفه مبارک از ابتدا بازی می‌کردند.

 

دو تیم بازی را با سرعت خوبی آغاز کردند که پیترویپا بازیکن النصر در همان دقیقه سوم در عمق دفاع سپاهان صاحب موقعیت خوبی شد اما شهاب گردان با خروج به موقع اجازه ضربه زدن به مهاجم النصر را نداد.

 

در ادامه نماینده ایران عملکرد بهتری داشت و در دو موقعیت شوت‌های درون محوطه عبدالله کرمی و خلعتبری از کنار دروازه النصر به بیرون رفت. در دقیقه 8 بازی و در حمله سپاهان به نظر می‌رسید مدافع النصر روی فاضلی در محوطه جریمه مرتکب خطا شده که داور اعتقادی به این خطا نداشت.

 

اما سپاهانی‌ها دقیقه 14 به گل رسیدند و لوسیانو پریرا در پشت محوطه جریمه و هنگامی که همه تصور می‌کردند قصد پاس دادن دارد با شوت از راه دور توپ را به طاق دروازه النصر کوبید و احمد شنبه را مبهوت ضربه خود کرد تا استیماچ نفسی آسوده بکشد.

 

در دقیقه 24 روی ضدحمله سپاهان و پاس به بیرون موسایف، فاضلی در موقعیتی عالی فرصت به ثمر رساندن گل دوم را داشت که ضربه این بازیکن در آخرین لحظات با دخالت مدافعان النصر به بیرون رفت.

 

پس از دقیقه 30 باز هم سپاهان حملات خود را شدت بخشید و در یک صحنه در شلوغی مقابل دروازه خلعتبری در موقعیت بسیار خوبی قرار گرفت اما توپ روی پای او جفت نشد و به شکلی عجیب مسیری دیگر را طی کرد. در دقیقه 35 هم حسین فاضلی روی یک و دو در محوطه جریمه النصر صاحب توپ شد اما ضربه فنی او با اختلافی کم راهی اوت شد.

 

در ادامه هم تلاش دو تیم باری گلزنی ثمری نداشت و نیمه نخست این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود سپاهان خاتمه یافت.

 

سپاهان نیمه دوم را هم طوفانی آغاز کرد و لوسیانو پریرا در دقیقه 52 بازی روی یک حرکت تیمی و پاس مقابل دروازه حسین فاضلی با ضربه سر بار دیگر دروازه النصر را باز کرد تا گل دوم خود و تیمش را به ثمر رسانده بود.

 

در دقیقه 60 تیم النصر پشت محوطه جریمه سپاهان صاحب ضربه کاشته شد که در این صحنه شوت خطرناک محمود خمیس را شهاب گردان مهار کرد تا دروازه این تیم همچنان بسته بماند.

 

در حالی که بازیکنان النصر با حملات نصفه نیمه سعی در باز کردن دروازه سپاهان داشتند لوسیانو پریرا در یک ضدحمله موقعیت داشت تا هت‌تریک کند اما در لحظه آخر توپ از پای او جدا شد و احمد شنبه با خروج از دروازه این موقعیت تقریبا تک به تک را از شیمبا گرفت.

 

در دقیقه 82 سپاهان پشت محوطه جریمه النصر صاحب ضربه کاشته شد که در این صحنه ضربه مستقیم خلتعبری را گلر اماراتی درازکش مهار کرد.

 

پس از این فرصت با اشتباه گلر النصر و توپ ربایی شیمبا فرصتی عالی برای گلزنی سپاهان فراهم شد که پریرا با تعلل این فرصت را از دست داد و در برگشت هم ضربه خلعتبری را روی خط مدافع النصر با سر برگرداند که در این صحنه هم خلعتبری به خطای هند بازیکن حریف معتقد بود اما داور به این موضوع اعتقادی نداشت.

 

در دقیقه 85 بازی النصر در یک ضدحمله صاحب موقعیت گلزنی شد اما پاس عرضی مهاجم تیم اماراتی را شهاب گردان به خوبی دفع کرد تا دروازه باز نشود.

 

این دیدار در نهایت با نتیجه 2 بر صفر به سود سپاهان خاتمه یافت و با توجه به تساوی دو هم گروه طلایی‌پوشان در دیگر دیدار این گروه، سپاهان با این 3 امتیاز صدرنشین گروه A شد.

 

داور سریلانکایی این دیدار کارت زرد به پریرا از سپاهان و طارق احمد از النصر داد.

 

منبع:خبرگزاری تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :