موضوعات ‌مرتبط: سیاسی احزاب

a/50542 :کد

0

پناهیان: به لیست ائتلاف اصولگرایان رأی میدهم

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۰۸
تعداد بازدید : ۱۹۸   
 تحلیل ایران -پناهیان: به لیست ائتلاف اصولگرایان رأی میدهم

حجت الاسلام پناهیان گفت: اتحاد جریان‌های انقلابی در کنار همدیگر نشان دهنده رشد اجتماعی و سیاسی است که هر موقع به آن نیاز بوده است کم و بیش این رشد را در نیروهای انقلابی دیده‌ایم.

حجت الاسلام پناهیان وحدت نیروهای انقلاب و ارزشی را مهم عنوان کرد و گفت: اتحاد جریان‌های انقلابی در کنار همدیگر نشان دهنده رشد اجتماعی و سیاسی است که هر موقع به آن نیاز بوده است کم و بیش این رشد را در نیروهای انقلابی دیده‌ایم.


به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان استاد حوزه و دانشگاه، استفاده از اصطلاحات اصول گرا و اصلاح طلب را باعث تبدیل شدن جامعه به دو قطب دانست و گفت: استفاده از این اصطلاحات صحیح نیست؛ این کار زمینه را برای تشتت جامعه و نفوذ بیگانگان افزایش می‌دهد و اثر مثبتی در جامعه نخواهد داشت.

استاد حوزه و دانشگاه فضای دو قطبی را در جامعه فضایی غیر واقعی و غیر مفید ارزیابی کرد و ادامه داد: به هر ترتیب بنده به لیست واحد اصولگرایان رأی خواهم داد.

حجت الاسلام پناهیان افزود: شرایط به گونه‌ای رقم خورده است که بسیاری از افراد با سلایق واحد در کنار هم قرار گرفته‌اند؛ اساساً زندگی اجتماعی و سیاسی اقتضا می‌کند که افراد با گرایشات مختلف با انعطاف پذیری در کنار هم قرار گیرند؛ توانایی این را داشته باشند که لازم است از اختلاف چشم پوشی کنند و در جایی که مفید می‌دانند مبنایی برای رشد قرار دهند.

وی ادامه داد: اتحاد جریان‌های انقلابی در کنار همدیگر نشان دهنده رشد اجتماعی و سیاسی است که هر موقع به آن نیاز بوده است کما بیش این رشد را در نیروهای انقلابی دیده‌ایم.

استاد حوزه و دانشگاه تصریح کرد: هر چند به رسمیت شناختن دیدگاه‌های متعدد کاری لازم است اما در این شرایط فعلی لیست‌های متعدد انتخاباتی در کنار هم را کار صحیحی نمی‌دانم.

حجت الاسلام پناهیان در ارائه مثالی از تیم‌های ورزشی گفت: همانطور که اعضای تیم‌های باشگاهی بعضی اوقات در کنار همدیگر قرار می‌گیرند و برای یک هدف مشخص و بزرگتر از استعدادهای خود استفاده می‌کنند، نیروهای انقلابی نیز باید از انعطاف پذیری لازم برخوردار باشند و برای امر مهمتر انتخابات اتحاد خود را برقرار کنند.


منبع: تسنیم

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :