موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/50547 :کد

0

موضع ایران برای بازی با تیم‌های عربستانی تغییر نکرده است

  ﺳﻪشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۴ — ۲۱:۴۸
تعداد بازدید : ۱۷۶   
 تحلیل ایران -موضع ایران برای بازی با تیم‌های عربستانی تغییر نکرده است

رئیس سازمان لیگ برتر گفت: موضع ما در برگزاری بازی با تیم‌های عربستانی، موضع قبلی است و هیچ تغییری در این زمینه به وجود نیامده است.

رئیس سازمان لیگ برتر گفت: موضع ما در برگزاری بازی با تیم‌های عربستانی، موضع قبلی است و هیچ تغییری در این زمینه به وجود نیامده است.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از خبرنگار مهر، مهدی تاج دقایقی پیش در حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان و النصر امارات در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به دیدار روز گذشته‌اش با مدیران باشگاه سپاهان اصفهان اظهار داشت: من در این جلسه اعلام کردم که سپاهان برای حضور در آسیا هیچ چیز کم ندارد و در صورتی که مشکلات خود را همچون تیم‌های دیگر برطرف کند، می‌تواند در آسیا به موفقیت دست پیدا کند.

 

وی با بیان اینکه طلایی‌پوشان مقابل النصر برای پیروزی به میدان آمدند، تصریح کرد: سپاهان در این مسابقه موقعیت‌های بسیاری از دست داد اما به نظرم دلیل اصلی این موضوع، این است که آنها هنوز نگران اتفاقات گذشته هستند اما در صورت پیروزی این تیم، شرایط در آینده این تیم بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

 

رئیس سازمان لیگ برتر با بیان اینکه هر پیروزی در این مسابقات، سه امتیاز برای ایران فراهم می‌کند، افزود: نباید فراموش کرد که تعداد سهمیه‌های ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا فصل آینده، به نتایج این دوره بستگی دارد و ۷۰ درصد از سهمیه‌های ما به نتایج این دوره وابسته است.

 

وی خاطرنشان کرد: همچنین ۳۰ درصد از این موضوع نیز به شرایط تیم ملی و درصد نتایج آن بستگی دارد بنابراین امیدوار هستم که این موضوع برای تیم‌های ایرانی فراهم باشد.

 

تاج با ابراز امیدواری از صعود یک تیم ایرانی به فینال رقابت‌های آسیایی به مشکلات به وجود آمده بین کشورهای حاشیه خلیج فارس و ایران اشاره کرد و بیان داشت: موضع ما در این زمینه، همان موضع گذشته است و ایران کشوری کاملاً امن است. همه می‌دانند که این اتفاق در فوتبال رخ نداده و در حال حاضر هیچ مصداق ناامنی در ایران وجود ندارد.

 

وی افزود: امیدوار هستم AFC به تیم‌های عربستانی فشار وارد کند تا برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در کشور ایران حاضر شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :