موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/50598 :کد

0

بخشی از دارایی های بابک زنجانی به مزایده گذاشته شد

  چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۰۳:۰۹
تعداد بازدید : ۱۹۹   
 تحلیل ایران -بخشی از دارایی های بابک زنجانی به مزایده گذاشته شد

با موافقت دادستان انقلاب اسلامی و شرکت ملی نفت ایران، برخی دارایی های بابک زنجانی برای تسویه بخشی از بدهی های وی به شرکت ملی نفت ایران، به مزایده گذاشته شد.

با موافقت دادستان انقلاب اسلامی و شرکت ملی نفت ایران، برخی دارایی های بابک زنجانی برای تسویه بخشی از بدهی های وی به شرکت ملی نفت ایران، به مزایده گذاشته شد.

 

به گزارش تحلیل ایران از وزارت نفت، پیرو تقاضای بابک زنجانی مبنی بر واگذاری دارایی های وی در داخل ایران برای تسویه بخشی از بدهی هایش به شرکت ملی نفت ایران، دادستان انقلاب اسلامی و شرکت ملی نفت ایران با این تقاضا موافقت کردند.


بر اساس این گزارش، در یک سال گذشته، حدود ١٨٠ نفر از کارشناسان دادگستری که از طرف متهم و شرکت ملی نفت ایران و مرضی الطرفین دادستان محترم انقلاب تعیین شده بودند، دارایی های متهم را ارزیابی و به نماینده امین شرکت ملی نفت ایران منتقل کردند.


با توجه به این که دارایی های موجود ارتباطی با ماموریت های شرکت ملی نفت ایران ندارد، دستور فروش این دارایی ها طبق ضوابط قانونی از سوی هیات مدیره شرکت ملی نفت ایران صادر و آگهی مزایده دارایی های شرکت ملی نفت ایران از سوی امین این شرکت (توسعه پایدار آسمان کیش) منتشر شده است.


بر پایه این گزارش، دارایی های وی از جمله شرکت هواپیمایی قشم ایر، شرکت فراز نمونه قشم (کترینگ)، شرکت آرایشی و بهداشتی سورینت و همچنین شرکت تجار کیش (پروژه دهکده ساحلی کیش) به مزایده گذاشته شده است و باقی دارایی ها نیز به ترتیب به مزایده می رود و وجوه حاصل از بدهی متهم کسر خواهد شد.

منبع : ایرنا

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :