موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قضایی

a/50665 :کد

0

توضیحات اژه‌ای درباره رشوه‌گیری یکی از مدیران شرکت پتروپارس

  چهارشنبه ۰۵ اسفند ۱۳۹۴ — ۱۰:۵۵
تعداد بازدید : ۲۱۰   
 تحلیل ایران -توضیحات اژه‌ای درباره رشوه‌گیری یکی از مدیران شرکت پتروپارس

محسنی‌‌اژه‌ای درباره پرونده رشوه‌گیری مدیر شرکت پتروپارس در یکی از قراردادهای نفتی توضیحاتی ارائه کرد.

محسنی‌‌اژه‌ای درباره پرونده رشوه‌گیری مدیر شرکت پتروپارس در یکی از قراردادهای نفتی توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش تحلیل ایران، حجت‌الاسلام محسنی‌اژه‌ای در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم مبنی بر اینکه با توجه به آغاز تبلیغات انتخاباتی، تخلفات و جرایم انتخاباتی افزایش یافته یا خیر گفت: طبیعتا در این هفته نسبت به هفته‌های قبل تخلفات انتخاباتی چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی افزایش یافته است هرچند در کل زیاد نبوده است که احساس نگرانی کنیم.

وی ادامه داد: اما در عین حال دستگاه‌های نظارتی، نیروی انتظامی و سیستم اطلاعاتی باید مراقب باشند تا به‌ویژه برخی دشمنان و کسانی که در داخل داعیه ضدانقلاب  دارند اقدامات و کارهای مجرمانه انجام ندهند. در مجموع فضا آرام است و ان‌شاء‌الله شاهد حضور پرشور مردم در انتخابات خواهیم بود.

معاون اول قوه‌قضاییه در پاسخ به این سوال که شرکت پتروپارس در یکی از قراردادهای نفتی مقداری رشوه جابجا کرده است و هم‌اکنون مدیران این شرکت در بازداشت به سر می‌برند گفت: اصل موضوع صحت دارد و در یکی از قراردادها وجوهی گرفته شده اما اینکه این وجه رشوه بوده یا خیر قاضی باید تشخیص دهد. این پرونده با گزارش سازمان بازرسی تشکیل شده و فعلا یک نفر در بازداشت و پرونده در مرحله تحقیقات است.
 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :